Rätsepatöö parimas võtmes

Pea iga naine on vast kunagi mõnelt sõbrannalt uurinud, et ega ta ei tea mõnd head õmblejat? Rätsepaateljee Boliree võib olla vastus sellele küsimusele. Tegemist on ettevõttega, kus toimetatakse põhimõttel „kõik õmblustööd ühest kohast”. Bolirees põimub ainulaadsus praktilisusega ning rätsepa- ja disainertööde ampluaa on lai. Lisaks sai ateljeel hiljuti valmis kevad- ja suvekollektsioon, mille valikust leiab kleidi nii kontorisse kui ka sumedale suveõhtu kontserdile.

Boliree koduses ateljees on kokku saanud professionaalne meeskond, kelle tööspekter on mitmekesine, varieerudes pisiparandustest disaintoodeteni välja. Bolirees valmivad eratellimusel rõivad ning tegeletakse parandus- ja kohendustöödega, et iga ese teeks kandja figuurile komplimendi. Ateljee nõelasilmast tulevad nii argised rõivaesemed kui ka pruutkleidid ja ülikonnad. Alustades uut tööd, võetakse alati arvesse kliendi maitse-eelistusi, figuuri eripärasid ja muid võimalikke faktoreid. Et seda kõike pakkuda, hoitakse kätt pulsil moesuundadel ning rõivaetiketi arengutel, rääkimata katkematust erialasest täiendamisest. Kõik Bolirees disainitud tooted on ainulaadsed ehk igat mudelit on vaid üks.

Äsja valmis ateljeel ka kevad- ja suvekollektsioon, mis ootab moehuvilisi oma silmaga uudistama. Värske kollektsioon on inspireeritud erinevatest loodusnähtudest, mis on valatud mustritesse ning saanud vormi õhulisest tüllist. Kollektsiooni teine pool on aga mõjutatud eelmiste sajandite lihtsatest joontest ning eelkõige mugavusest ja praktilisusest.

Teisisõnu: põnevad mustrimängud, voogavad kangad ning haldjalikud kleidilõiked on märksõnad, mis iseloomustavad Boliree suvehõngulist loomingut. Kuna iga mudel on unikaalne, ei pea ka pead murdma, kas kellelgi teisel samasugune on. Loomulikult on vajadusel võimalik tooteid vastavalt figuurile kohandada.

Hiljuti valminud fotosessioonil lisasid rõivastele aktsenti Vivian Vau kingad. Heida tulemusele pilk peale!

Tooted on müügil Boliree ateljees Tartu mnt 29, Tallinn (E‒R 12.00‒14.00). Personaalse aja kokkuleppimiseks helista: 53 335 552

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar