Naise ilu pühitsedes

Müüki on jõudnud Helen Valk-Varavini uus suvine pesukollektsioon „Freyaˮ, mis on mõeldud kõigile naistele, kes hindavad kaunist disaini, kvaliteeti ja unustamatut mugavust. 

valk2

Fotod: Ruslan Varavin

„Freya idee seisneb selles, et iga naine võib tunda end jumalannana ning on väärt vaid parimat. Naturaalsiidist pesu on nahasõbralik ja ülimugav, samas kelmikas ja isikupärane,ˮ tutvustab Helen oma kollektsiooni.

„Freyaˮ kollektsiooni iseloomustab Heleni disainile omane retro-hõnguline tunnetus, mis väljendub modernses võtmes lahendatud detailides. Inspiratsiooni on ammutatud jumalannadest ning kangelannadest, naiselikust salakavalusest ja eneseteadlikkusest.

valk3

 

„Freyaˮ tooted sobivad kõik omavahel suurepäraselt ning annavad hea võimaluse luua oma unistuste komplekt, mis kaunistab kandja figuuri. Kollektsioonis on viis rinnahoidja ja kaheksa püksikute mudelit, samuti pluusid, bodid ja sukahoidjad. Pesu on saadaval Helen Valk-Varavin Disaini ainulaadses maalilises lille- ja kiisumustris ning üheteistkümnes säravas värvitoonis. Kõik tooted on valmistatud luksuslikust ja kvaliteetsest siidsatiinist.

Kollektsioon on saadaval e-poes ja sellega saab tutvuda Tallinnas 15.‒17. mail toimuval messil „Ilu sõnumˮ.

Lisa kommentaar