Puänt võõrustab Ennose hüpikpoodi

Veebruarikuus võõrustab Telliskivi Loomelinnakus asuv raamatupood Puänt kodumaise moemärgi Ennos hüpikpoodi. 

ENNOS_

 

2018. aastal ilmavalgust näinud moebränd Ennos on eeskujulik näide skandinaavialiku minimalismi, naiselikkuse ja kvaliteedi delikaatsest kombinatsioonist, millesse on pikitud ka Ida-Euroopale omast praktilisust. „See bränd on justkui tinglik vahepeatus Pariisi ja Tallinna vahel,” kirjeldab moemärgi olemust Kersti Pohlak, peamiselt Pariisis resideeruv Ennose asutaja ja disainer.

„Idee seada hüpikpood sisse just nimelt Puändis, tekkis sellest, et mulle endale see raamatupood väga sümpatiseerib ning proovin selle külastamiseks aega leida alati, kui Tallinnas viibin,” räägib Kersti. Ta lisab, et raamatupoodi Puänt jõuab veebruarikuu jooksul müügile valik Ennose mitut moodi kantavatest villa ja villasegustest sallidest – millest mitmed on valminud spetsiaalselt hüpikpoe tarbeks ega ole mujal saadaval.

„Raamatupoe Puänt valik on väga oma omanike nägu,” räägib Puändi asutaja Elisa-Johanna Liiv. „Nii nagu leiab meie juurest ainult neid teoseid, mida ise lugeda soovime, nii kutsume endale pop-up’itama ainult neid sõpru ja disainereid, kelle looming meid kõnetab.” Ennose puhul on selleks klassikalised jooned ning puhas disain. „Oleme Kersti tegemistel silma peal hoidnud juba algusest peale ning rõõmustame antud koostöö üle väga!”

Ennose hüpikpood raamatupoes Puänt jääb avatuks veebruarikuu lõpuni.

Raamatupood Puänt asub Telliskivi Loomelinnakus, aadressil Telliskivi 60A/1, Tallinn. Raamatupood Puänt on avatud esmaspäevast reedeni kell 11.00−19.00 ja laupäevast pühapäevani kell 11.00−17.00.

Lisa kommentaar