Provokatiivsed kombinatsioonid

Tallinn Fashion Weekʼi lõpetasid Embassy of Fashion disainerid, kes on oma loomingu eest pälvinud Eesti kõrgeima moeauhinna moeauhinna ‒ Kuldnõela. Ka nende seekordne kollektsioon lummas ootusärevat publikut. Riina Põldroos, Aldo Järvsoo ja Ketlin Bachmann-Põldroos iseloomustavad oma uut kollektsiooni kui õhulist, elegantset ja samas müstilist.

„Oleme rõhku pannud pilkuköitvale materjali- ja vormimängule, nii et uue kollektsiooni kleidid justkui kehastaksid müstilisi öiseid olendeid, kes elustuvad ainult teisel pool valguse ja teadvuse piiri.ˮ Kollektsiooni iseloomustavad nii maagiliselt helkivad materjalid kui ka voogavad, summutatult tumedad kangad, siid, samet ja helkivatest pärlitest raske luksuslik pits.

Ketlin Bachmann jätkas talle omaselt dramaatilisel joonel, kuid võrreldes varasemate kollektsioonidega oli näha veel rohkem põnevaid ja filigraanselt viimistletud detaile. Põnevust lisasid ka erinevate materjalide provokatiivsed kombinatsioonid ning disainerile iseloomulik kerge punk-vibe oli tõmblukkude ja nahkdetailide näol täiesti olemas.