Pöörased triiksärgid

Eesti disaini päeva tähistatakse tänavu juba üheksandat korda ning nagu värskele tähtpäevale omane, sünnib iga aasta midagi uut ja seni veel ebatraditsioonilist. Eesti disainerite koostöid on disainile pühendatud päeva eel tehtud varemgi, aga näha koos kodumaiseid brände ELLEN RICHARD ja EWALD – sellist sähvatust poleks talvisest ja selgest taevast osanud oodata!

ELLEN RICHARDi ja EWALDi koostöö toob lauale mitu päevakajalist teemat, mille üle disainihuvilistel saab ainult hea meel olla. Esiteks on brändide koostöö suur kummardus taaskasutusele ning näitab, kuidas justnimelt koostööd tehes, saab edukalt vanu tooteid ümber disainida. Tihtipeale vajab vana mudel lihtsalt värsket pilku ja uut sisendit, mille rakendamisel kaovad kõik need vanaks-olemise tunded silmapilkselt. Täpselt nii juhtus kui EWALD näitas ELLEN RICHARDile seisma jäänud triiksärke, mis nüüd, täiesti uues kuues, on taaskord publiku silme all.

Disaini poolest on uued triiksärgid hea näide, kuidas ühest klassikalisest kontoritootest, saab luua mängulise ja efektse õhturõiva. Loodud triiksärgid on kombineerimist armastava kliendi maiuspala, sest kandmisvõimalusi leiab tõesti nii eest, tagant kui küljepealt. ELLEN RICHARDi disainerid Kristi Pärn ja Andreas Kübar on siiralt tänulikud EWALDile: “Väga suur rõõm oli Ewladi inimestega tutvuda ja vahelduseks midagi olemasolevat ümber disainida. Olime korraks justkui moeosakonnas tagasi ja redesign on alati lummavalt katsetuslik meetod, millest disaineritena, saame vaid rõõmu tunda.”

ELLEN RICHARDi ja EWALDi ühised triiksärgid on saadaval juba sel neljapäeval DISAINERITE GARAAŽIMÜÜGIL Solarise Keskuses ja loomulikult ELLEN RICHARDi  stuudiopoes Kalaranna 8/12. Kõik triiksärgimudelid on ainulaadsed ning laojääkidele omaselt, seinast seina värvide ja suurusnumbritega. Tooted on limiteeritud koguses!

Lisa kommentaar