Põnevad detailid

Samal ajal kui paljudes poodides on allahindluste lained ja sügishooajast ülejäänud valik, on kodumaise rõivabrändi ELLEN RICHARD’i stuudio täis värsket loomingut.

ELLEN RICHARD’i tootevalikusse on lisandunud meriino villased pulloverid, bambusest ja puuvillast pusad, kimono hõlstid ja mitmed erinevad särk-kleidid. Täiendust on saanud must-valge värvigamma, millele aktsenti andev bordoo sobib meie hämarasse talveaega nagu valatult. Harjumuspäraselt on tooted mitmeti kantavad – varrukaid saab jätta rippuma, pulloveridel on erineva kandmisvõimalusega kaeluseaugud, pusade küünarnuki juures olevad varrukaaugud loovad tootest huvitavaid ja eriilmelisi variatsioone, lastes kandjal ise eksperimenteerida ja otsida. Lisaks, on pusadel tooteinfoprindid toodud seest välja, sümboliseerides ausat ja puhast disainiprotsessi. Kõik tooted on valmistatud naturaalsetest kangastest ja õmmeldud kohalike Eesti tootjate poolt.

„Uus kollektsioon kannab endas ikka neid samu väärtusi, millele toetume igal sammul – mitmeti kantavus erinevates päeva olukordades, ajatu välimus, mugavus ja lihtsus. Põhjamaine stiil aktiivsele ja eneseteadlikule naisele on see, mida me oma meeskonnaga loome ja mida samas ka ise vajame. Suurepärane on lisada ajatule pulloverile mõni teistsugune detail ja luua seeläbi midagi väga lihtsat ja uut,“ kirjeldab värsket kollektsiooni ELLEN RICHARD’i brändi looja ja disainer Kristi Pärn. 

Pildid sündisid koostöös noore ja andeka fotograafi Julia Shashkinaga, kelle igapäevased tööd ja tegemised leiavad peamiselt aset Londonis.

ELLEN RICHARD’i tooted on müügil brändi stuudio poes, aadressil Telliskivi 60A, samuti Tallinn Design House’is ja Kuressaare disainipoes Pallopsoni.

Lisa kommentaar