Pompoosne pesubränd jõudis Eestisse

Suursugune ning šikk Läti pesubränd Amoralle on nüüdsest müügil ka Eestis. Eksklusiivselt Stockmanni kaubamajas esindatud uudiskollektsioonis on saadaval nii brändi pesu, ööriiete, sukkade ja sukkpükste kui ka kelmikate sokikeste valik.

Foto: Margus Amur

Amoralle kaubamärgi asutajat, lätlanna Inese Ozola’t, on nimetatud üheks lootustandvamaks ning perspektiivikamaks pesudisaineriks Põhja-Euroopas. 2008. aastal alguse saanud Amoralle pesubrändile on iseloomulikud naiselikkus, kuninglik luksuslikkus ning naturaalne enesekindlus. Sensuaalne pesu paneb naise tundma end just sellena, kes ta on – Naisena suure algustähega. Delikaatne pits ja silmapaistev värvide kombinatsioon teevad pesust ideaalse kingituse nii naisele kui ka tema kallimale.

Mitmed moemeedia olulised häälekandjad nagu Vogue (Itaalia), Marie Claire (Itaalia) ning Cosmopolitan (Venemaa) on tunnustanud Amoralle pesu kui kõrgekvaliteetset ning maailmaklassi kuuluvat. Rahvusvaheliselt tunnustatud bränd on esindatud enam kui 20s poes üle kogu maailma, näiteks Suurbritannias, Austraalias, Saksamaal, Prantsusmaal, Saudi Araabias, Hollandis, Venemaal, Ameerika Ühendriikides jne.

Eestis on Läti pesubränd Amoralle eksklusiivselt müügil Stockmanni kaubamaja pesuosakonnas.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar