Pohjanheimo tuleb välja T-särkidega

Sel kevadel lisanduvad Pohjanheimo Moemaja põhikollektsioonidele kudumid, mida saab kombineerida kõikide kollektsioonidesse kuuluvate riideesemetega. Kombineerides kudumeid pükste, seelikute, aksessuaaridega, saab klient minna kas õhtusöögile või tööle, reisile või lihtsalt vaba aega veetma.

T-särk TDH1

 

“Üks Pohjanheimo väärtustest on ajatus ja kvaliteet – kangad, lõiked, tehniline töö. Kõik erinevatesse kollektsioonidesse kuuluvad riided on äärmiselt funktsionaalsed. Kudumid peaksid olema iga inimese garderoobi vundament, sest nad seovad garderoobi tervikuks ning muudavad selle elavamaks,” kommenteerib Ülle Pohjanheimo.

T-särgid on kootud ühes tükis ega lähe pestes vormist välja. Lõnga ei ole keemiliselt värvitud, sellest tulenevalt on saadaval viis baasvärvi: hallid tonaalsused, naturaalvalge, beež, kõige tumedam värv on tumesinine. Tegemist on kõige peenema hetkel maailmas saadaoleva lõngaga Sultan – 170 gsuperwool, mis on pärit Austraaliast. Sultanil on kašmiirile sarnane pehmus ja läige, mis tuletab meile kõigile meelde, et lõng on kedratud nende inimeste unistustega, kes selle loomise juures on olnud.

Karl-TDH

 

Pidulikumateks puhkudeks on saadaval tikanditega T-särgid, mis on tehtud käsitsi. Tegemist on Eesti teadjameeste ja -naiste lugudest inspireeritud ussikuninga kujundiga, mis sümboliseerib tarkust ja kaitset.

Pohjanheimo Moemaja põhiväärtused on kestlik areng, traditsioonid ja kvaliteet. Kõik materjalid, sh abimaterjalid on naturaalsed. Nad hoiavad hästi vormi ning on looduses lagunevad, ükski Pohjanheimo riideese ei jäta loodusesse jalajälge. Kuna tegemist ei ole hooajalise toodanguga, siis panustatakse rohkem disaini ja aeganõudvamatesse tehnoloogiatesse.

T-särgid on saadaval Tallinn Design House’is Rotermanni 14 ja Pohjanheimo Moemajas Rüütli 28/30.

Lisa kommentaar