Pin-up seiklus

Disainer Perit Muugal on saanud valmis mänguline pildiseeria, milles troonivad ahvatlevad puuviljamustrid ning ülinaiselikud pin-up võnked. Retrolõiked on saanud tänapäevase lihvi ning suvetundest pakatavad prindid viivad mõttes jäätisekokteili limpsima. Loe, kuidas fotosessioon valmis, ning kiika lähemalt kelmikalt kirevat galeriid. Suve terviseks!

„Oleme minu lemmikfotograafi Kristiina Tiimusega palju projekte pildistanud ning pin-up-teema oli meil juba mõnda aega meeles mõlkunud,” alustab Perit. „Minu kollektsiooni „Delicious” mahlaste puuviljapiltidega suvised rõivad on selle jaoks täpselt õiges stiilis.” Kollektsioonile lisati esemeid Periti eelnevast loomingust ning kokku saadigi super kooslus. „Kuna olime Kristiinaga juba mõnda aega otsinud võimalust kasutada tätoveeringutega modelle, võtsimegi appi Facebooki ning panime üles kuulutuse, et otsime tätokatega modelle. Vastukaja oli võimas ning lõplik modellide valik päris suur. Kaks ilusat, huvitava välimusega naist, kelle välja valisime, on mõlemad pin-up’i fännid ja tegutsevad ilumaailmas. Blond kaunitar Ziina Komarova oli ka varem pildistamistel osalenud ning töötab ühes Tallinna ilusalongis. Kaunite lillade kiharatega Sandra Käämer on aga tavaelus Tartus tegutsev juuksur, kes oli varem kaamera ette sattunud vaid juhuslikult. Kuigi kumbki neist pole tegelikkuses modell, said mõlemad kaamera ees väga hästi hakkama ning neil oli suurepärane omavaheline keemia,” kiidab Perit.

Pikk, aga viljakas päev

Modellidele tegi meigid fotograaf Kristiina ning juukseid sättis Anett Laisaar. „Nende kahe käe alt poleks tulemus saanudki tulla mitte midagi muud kui vaid parim. Pildistamiste juures on üks ägedamaid hetki see, kui modellidele saavad meigid ja soengud tehtud, sest siis näed oma ideede teostust ning alati jagub kõigil kuhjaga ahhetamist, kui kaunis kõik välja näeb,” sõnab Perit. „Sandra lillad juuksed võitsid kohe meie südamed ning imetlemist jagus tükiks ajaks.”

Pildistamine sai alguse telefonikõnest kohvikusse Manna La Roosa, kus külalised lahkesti vastu võeti. „Kuna tegu oli pühapäevase päevaga, kogunes fotosessioonile hulk publikut, kes olid asjast vaimustuses ning elasid kaasa. Tore oli näha, kuidas nad imetlesid kleite ja modelle, tegid pilte ning ergutasid meid,” meenutab Perit. Kohvikust edasi suunduti randa pildistama. „Suviste erksavärviliste mustritega lühikesed püksid, seelikukesed ja topid kohe nõudsid randa minekut. Selleks puhuks oli meil kaasa haaratud hulk aksessuaare, mis võttepaigas hästi toimisid. Stilistikat armastan reeglina ise teha, kuid ka Kristiinal on selle peale hea silm. Rannas juhtus meil selline tore asi, et leidsime üles noormehed, kes viisid meid jahiga sõitma. Edasi suundusime juba lõbustusparki, mis haakus meie temaatikaga imeliselt. Viimaseks mõtlesime, et ilma ühe korraliku Ameerika auto ja diner’ita ei ole see ikka õige pin-up pildistamine, seega võtsime suuna Nõmmel asuvasse ehtsasse Ameerika stiilis toidukohta Diner. Seal oli meil eriti õnne, sest juhuslikult seisis maja ees roosa Cadillac. Auto omanik oli parasjagu söömas ja lubas meil lahkesti oma masinat pildistada. Dineris oli ülitore – isegi kliendid lõid pildistamisel kaasa, hoides laevalgusteid suunaga modellide poole, mis oli päris humoorikas vaatepilt. Kokkuvõtvalt algas minu päev hommikul kell seitse ja lõppes südaööl, kestes kokku umbes 17 tundi. Aga see kõik oli seda igati väärt,” ütleb Perit õnnelikult.

Fotodel olevaid kleite saab uudistada Perit Muuga stuudios Masina 22, avatud E‒R 12‒19, L 12‒16.

Hoia Perit Muuga tegemistel silma peal tema Facebooki  ning kodulehekülje kaudu.

Lisa kommentaar