Pesubränd BonBon Lingerie tähistas sünnipäeva

Eesti üks tuntumaid pesubrände BonBon Lingerie sai 15-aastaseks ja tähistas seda väikese peoga oma Ülemiste Keskuse kaupluses. Õhtujuhtideks olid Iluhoolikud Anu Saagim ja Reet Härmat.

15 aasta jooksul on hobiettevõttest kasvanud välja pesubränd, mille tooted on müügil üle Euroopa ning mis pakub tööd pea 40-le inimesele.

Tiiu Roosmaast alguse saanud ja Prantsuse keeles “kommi” nime kandev pesubränd kasvas välja otseses mõttes koduseinte vahelt. “15 aastat tagasi pani Tiiu aluse millelegi erakordsele, abiks vaid kaks õmblusmasinat ja täditütar,” ütles BonBon Lingerie tegevjuht Marge Muug. “Tänaseks on BonBon kasvanud viiekümne masinaga tootmisüksuseks, mis lisaks meie pesu loomisele valmistab tooteid nii mõnelegi tuntud Euroopa pesubrändile.”

“Oma 15-aastase tegevusajaloo juures on BonBon Lingeriel olnud nii tõuse kui mõõnu,” nentis Muug. “Meil on hea meel, et Eesti klient väärtustab kvaliteetset kodumaist pesu ning häid materjale, mis on aidanud meil säilitada oma tootmist Eestis.”

Kolm aastat tagasi liitus BonBon pesubränd Wellman investeerimisgrupiga. “Oleme kolme aasta jooksul pidevalt täiustanud ettevõtte tegevusmudelit ja keskendume täna tugevalt välisturgude e-kaubanduse arendamisele. Loomulikult ei unusta me Eestit, kus oleme avanud kolm uut poodi, sealhulgas meie esinduspoe Ülemiste keskuses,” sõnas Wellman grupi omanik Ivo Tahk. “Tänu oma heale istuvusele ja bonilikult julgele disainile on meie käsitööna Eestis valminud pesu jõudnud kõikide naiste südamesse. Samade omaduste turundamises näeme ka oma konkurentsieelist välismaal.”

BonBon Lingerie on kodumaine disainerpesu bränd, mis pakub oma tooteid nii Eestis kui välismaal. Tallinnas käsitööna valminud pesu märksõnadeks on kõrgeim tootmiskvaliteet, parimad materjalid ning julge disain.

Lisa kommentaar