Pastelne kõrbemaastik

Eelmisel nädalal kirjutasime Vihula mõisas toimunud Oksana Tanditi kollektsiooni esitlusest, kus püüdsid pilku ka Riina O efektsed kindad. Uurisime Riina Õunalt, kust pärineb sellesügisese kindakollektsiooni idee.

Sel hooajal leidis Riina inspiratsiooni tühjalt ja avaralt melanhoolselt kõrbemaastikult, pöörates pilgu Lähis-Ida poole. Harjumuspäraste tumedate toonide asemel on kollektsiooni värvigammas valdavalt pehmed pastelsed toonid ja soe punakaspruun.

Kollektsiooni muusaks sai miss Gertrude Bell, niinimetatud kõrbekuninganna. Ligi sajand tagasi elanud märkimisväärne daam järgis oma reegleid, keeldudes allutamast oma ambitsioone tolle aja normidele.

„Winter in Desert” kapselkollektsioon hõlmab erineva pikkusega kindaid, millest on juba saanud n-ö brändi klassika. Lühikesed dekoratiivsed sõrmkindad neljale sõrmele on punumistehnika katsetus, luues illusiooni 3D-laserlõikusest. Karvasest lehmanahast kindad kannavad pärltikandis kaunistusi ning poolde randmesse ulatuvad sõrmikud torkavad silma laserlõikes teostatud detailiribaga, mis figureerib ka Riina O vesilõiketehnikas valminud käevõrudel. Klassikalistest elevandiluukarva pikkadest kinnastest aga õhkub ajatut elegantsi. Riina O kõrvutab oskuslikult traditsioonilist käsitsi valmistamise tehnikat kaasaja moodsa tehnoloogia lahendustega, eksperimenteerides iga hooajaga aina uute ideedega. Riina O Lux kindad on käsitsi õmmeldud väikeses Londoni stuudios.

Sel sügisel on Riina O brändil aga hea meel tutvustada oma uut tooteliini, mis kannab nime „Attainable Luxury„ – „Kättesaadav luksus”. Siin on Riina O kõrgdisain kombineeritud praktilisemate tootmislahendustega ja pakutakse taskukohasemaid sõrmikuid juba tuntud disainelementidega. Siingi figureerivad armsaks saanud laserlõike tehnikas mustrid.

Esialgu saab kindaid endale soetada ainult eeltellimustena Riina O veebilehelt ja kiirematel tellijatel on võimalus saada lausa 30% allahindlust eeltellimuste puhul, mis saabuvad ligi kuu aja pärast.

Make-up ja soeng: Jessica Cheetham, modellid: Emelie Kelman(BAME Models) ja Signija Ludborźa.

Lisa kommentaar