Palju õnne TUUB!

Pidu ei pea olema tavaline. Kodumaine rõivabränd TUUB on eesti naisi rõõmustanud juba kuus aastat. Seekordne sünnipäevapidu oli kantud kriisi aja hõngust ning kasu lõikasid kõik.

Sedapuhku kutsus TUUB kokku kõik oma kaubamärgi lojaalsed fännid, et nad oma anded ja oskused ise letile tooks. Seltskond üllatas ja tekitas elevust: kohal oli kodumaine looduskosmeetika, disainehted, keraamika, luuletajad ja kirjanikud. Draamateatri grimmiosakonna juhataja värvis kõikidel soovijatel huuled, kunstnik Juta Kübarsepa stilistinurgas sai head riietumisalast nõu ning pakuti müügiks hästi valitid teise ringi rõivaid laiast ilmast. Hõrgutisi oli kaasa toonud Diskokoondise kohvik,  oma andeid tutvustasid mitmete elualade koolitajaid, nende hulgas teadjanaised Epp Kärsin ja  Kristina Paškevitcius. Elina Naan oli kohal oma mitte kedagi külmaks jätva luulekoguga “Lukuga päevik”. TUUBi muusad jagasid oma teadmisi jätkusuutlikust ettevõtlusest ja tervise tugevaks vundamendiks olevast toitumisest. Ekstreemseim pakkumine oli ehk koerte massaaž. Üheskoos toimetades kujunes üritusest igavesti vahva kriisiaja pidu.

TUUBi üks looja Tiiu Roosma kuulutas õhtu avatuks järgmiste sõnadega: “Praegu on rasked ajad. Kõik vajavad märkamist. Las TUUBi fännid üllatavad teineteist oma loominguga! Ma tean, et meie seas on kuulsaid elukunstnikke, mainekaid disainerid, usinaid käsitöölisi, tagasihoidlikke nokitsejaid, perfektsionismi kalduvaid stiliste, iluhoolikuid ja lõbusaid kohvikupidajaid, koolitajaid ja luuletajaid. Tulge, saage osa sellest imaginaariumist, mis loob end üheks sulniks õhtuks Draper Startup House hubasel suveterrassil.”

Lisa kommentaar