Päikesekiirtest pakatav kollektsioon

Diana Arno kevadsuvine kollektsioon on kui rõivakomplektidest kokku pandud moedokumentaal maailmaränduri elust, mis tutvustab sooja mere kaldale rajatud suurlinna atmosfääri. Kujuta ette triibuliste päikesevarjudega piiratud rannajoont ning horisondil kõrguvatest pilvelõhkujatest peegelduvaid päikesekiiri –see on kollektsioon, mis hajutab piiri kaasaegse arhitektuuriga sisustatud suurlinna ja rõõmsa naeruga täidetud rannapromenaadi vahel.

dianaA

Fotod: Dmitry Knut

Disaineri kevad-suvi 2019 kollektsioon on inspireeritud linna südames kõrguvatest hoonetest, mille rangeid vorme ning klaasakendest peegelduvaid lindu kordavad ka kollektsiooni ilmestavad ruudulised jakid, kleidid ja pluusid, korrapärased voldid ning plisseeritud seelikud. Päikeselised sinepitoonid täiendavad aga kollektsiooni merehõngulist triipu, vooglevaid kangaid ning lainetavaid rüüse. Diana Arno uues kollektsioonis kohtuvad naiselikkus suurlinnalike ja sportlike elementidega, et moodustada täiuslik garderoob tööpäevaks, kokteiliõhtuks ja romantiliseks päikesepuhkuseks.

Diana

 

Diana Arnoei ole vaid naisterõivaste bränd. See on alati midagi enamat. See on mõtteviis, elustiil ning oskus jääda meeste juhitud maailmas õrnaks ja naiselikuks. Pakkudes elegantseid lahendusi kontoripäevaks, romantiliseks päikesepuhkuseks ja kokteiliõhtuks, on brändi missiooniks ühendada luksusust ning mugavust. Täis paeluvaid detaile ja naiselikke noote, on Diana Arno kollektsioonid justkui dialoog mineviku ja oleviku vahel.

Diana Arno värskeim kollektsioon jõuab Tallinn Fashion Weeki Tartu etenduste raames esitlusele 23. märtsil kell 18.00 hotellis Lydia. TFW piletid on saadaval Piletilevis ja üritusel kohapeal.

Lisa kommentaar