Õrnpastelsed pooltoonid loodusest

Eesti omamaise kaubamärgi ALPAKA sügistalvised märksõnad on helgus ja pastell. Ülestimuleeritud ja -küllastunud keskkond toob soovi astuda samm tagasi ja luua olemisse harmoonia ja kergus. Helendava filtri läbinud pastelsed toonid toovad rahu ja lõõgastavad meeli. Jäisest Põhjala talvest inspireeritud värvipalett mõjub justkui härmatis kargel talvehommikul, mis mahendab loodusvärve ja paneb need õrnalt särama. Lase oma meeltel ennast laadida ja vali kahvatulilla, õrnroosa, udusinise, hõberohelise ning purpuri, maheda roosteoranži ja metsarohelise vahel.

ALPAKA on Eesti päritolu elustiilibränd aastast 2007, mille loomingus omandab hinnaline materjal Peruu alpakadelt selgelt eristuva põhjamaise tegumoe, pakkumaks Sulle ajatut luksust ning kestvat stiili. Erakordselt soojapidav, pehme ja nahasõbralik alpakavill omakorda paitab kõiki meeli ning kingib kustumatuid hetki. Luba endale killuke alpaka looduslikku soojust ning ilu koos kõige soojemate emotsioonidega.

Uus kollektsioon on saadaval ALPAKA veebipoes www.alpaka-shop.com, Tallinn Design House’s, Estonian Design House’s Solarises, Kaubamajas ning Hää Eesti Asi kauplustes.

Lisa kommentaar