Ood mugavusele

Kodumaisel kudumibrändil Woolish valmis äsja klassikaline ja ajatu meeste capsule-kollektsioon. Soojad, pehmed ja hästi hingavad 100% meriinovillast tooted on saadaval vaid limiteeritud kogustes. Uuel hooajal pühendus Woolish värvide vaheldumisele, et iga rõivas kandja eriliseks teeks.

HallKardigan

Fotod: Laura-Arum Lääts

Kvaliteetsest meriinolõngast jakigan või klassikalisema lõikega bleiser soojendab ja rõõmustab kandja meelt oma peene sileda tekstuuriga ja elegantse läikega. Sellist luksust suudab pakkuda vaid Uruguaist pärit kvaliteetse meriinovilla kiud.

Tumesinine

 

„Vabalt võib meie kudumitega hommikul puid raiuma minna, siis T-särk alt korraliku triiksärgi vastu vahetada ja seejärel ärikohtumisele presentatsiooni slaide klikkima rutata,” rõhutab Woolishi brändilooja Eigo Siimu nii jakigani kui bleiseri väljanägemist ja funktsionaalsust. „Need tooted on nii universaalsed, et pigem tekib küsimus, et millal või mis olukorras neid kanda ei sobiks.”

SinineKardigan_kod

 

Stiil ja lõige teeb jakigani kergesti sobituvaks ja kombineeritavaks nii klassikaliste kui vabaaja rõivastega. Kõrge kaelus kaitseb kandjat  ühtviisi hästi aastaajale ja asukohast hoolimata nii tuulistel linnatänavatel kui metsas jõulukuuske või jaaniööl tulehakatust otsides. Kahes reas nööbid lisavad ajatut elegantsi ja tuletavad meelde vanaisade-vanaemade aegseid fotosid uhketest ja tõsistest tööinimestest oma talude ja hobuvankrite ees.

HallKardigan_

 

Kootud bleiser ei jää stiililt sammuvõrdki maha oma esialgselt kangast õmmeldud eelkäijast ja edestab seda funktsionaalsuse poolest. Kootud kangas annab juurde liikuvust, mis on hädavajalik, et tunda ennast ülerõivastes mugavalt. „Tänu materjalile ja lõikele on sellel bleiseril olemas kõik omadused, mida mees vajab, et järgida oma sajandite pikkust instinkti hoida ennast stiilselt soojas,” kinnitab Eigo Siimu.

Tema sõnul loovad need kudumid silla põlvkondade vahel, olles praktilised ja mugavad ning hoides põhjamaa inimese keha ja südame sooja kohati karmidest ilmaoludest hoolimata.

tumerohelien

 

Meriinovill vajab minimaalselt hooldus ning seda võib nimetada nelja aastaaja materjaliks, mis talvel hoiab sooja ja suvel hingab. 100% looduslikust villast hästi vastupidavaid tooteid kandes naudid šikilt soojust ning säästad ja hindad keskkonda.

Woolish tooted leiab nende stuudiopoest Veerenni 24, www.woolish.ee, Les Petites, Teele Tarbedisain, Must pop-up Viru keskuses, Eesti disainimaja. Pärnus: Siluett

Lisa kommentaar