Ood elule

Lilli Jahilo sügistalvine luksuslik kollektsioon on ood elule. Moedisainer Lilli Jahilo uue sügis-talvise naisterõivaste kollektsiooni fookuses on käsitööna valminud kleidid ja mantlid, mis on disainitud põhjamaist kliimat arvesse võttes.

„Kollektsiooni peamiseks inspiratsiooniallikaks on seekord jõuline ja elu järgi janunev, ärritav ja elegantne roosiaia punane. See on kollektsioon pühitsemaks elu!” ütles Lilli Jahilo oma kollektisooni tutvustuseks. Leegitsevates toonides kangad on vormitud nii argiriietesse kui voogavatesse õhtutualettidesse, roosinuppe on puistatud mantlitele ja kleitidele.

Kollektsioon on müügil alates 23. oktoobrist Lilli Jahilo uues ruumikas ateljees Tallinnas, Kalamajas, aadressil Niine 11. Stuudio külastused on eelneval kokkuleppel.

Lilli Jahilo omandas magistrikraadi moedisaini erialal Eesti Kunstiakadeemias ning bakalureusekraadi moe- ja kostüümidisaini erialal Oslo Riiklikus Kunstide Akadeemias. 2008.a sai tema magistritöö kollektsioon ERKI moeshow’l parima noore disaineri grand prix. Lilli Jahilole omistati 2011.a Swedish Business Awards’i  aasta parima noorettevõtja tiitel. Esimese eesti moedisainerina esitles ta 2012.a oma loomingut Berliinis Mercedes-Benz Fashion Week põhiprogrammis.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar