Olemise perspektiiv

Moelooja Marilin Sikkal esitleb kolmapäeval, 6. mail Tallinn Fashion Weeki virtuaalsel moelaval kodu, perekonda ja loodust väärtustavat kollektsiooni “Olemise perspektiiv”.

MarilinSikkal

Foto: Maila Meldre

Praegune aeg toob eriti teravalt esile meie elu põhiväärtused – perekond, kodusoojus, loodusega kooskõlas kulgemine, üksteise toetamine, piisav puhkus, ühtehoidmine, koosolemine, jätkusuutlikkus. Disainer Marilin Sikkalil on eriti hea meel, et saab endale taas kindlaks jääda ning läbi oma loomingu samu väärtusi jätkuvalt edasi anda.

“Turvatunne, mis neist väärtushinnanguist tuleneb, on hetkel väga oluline,” ütleb disainer, näidates sel korral oma loomingut merelähedaselt monokroomsena. “See on praegusele ajale kohane sisemise rahu tonaalsus, mis aitab enda sisse vaadata, taas rahu leida ning looma hakata. Praegusel ajal end paabulinnuna lille lüüa oleks kohatu,” selgitab Sikkal kollektsiooni tagamaid.

“MARI looming kannab algusest peale endas sõnumit mugavusest, naiselikkusest, naturaalsusest, lihtsusest ning aitab naisel olla tema ise – nautida päris elu ning olemist tema lihtsuses, pehmuses ja loomulikkuses,” ütleb Marilin Sikkal, et ka värvid on tema hinges endiselt alles.

Marilin Sikkal aitab naistel tunda iseenda päris olemust ning sellega kontakti luua. Linased,
siidised, puuvillased ja peenvillased naturaalsed koed aitavad luua kontakti päris enda olemusega. “Lihtsad, nutikad, ajatud ning mugavad lõiked tagavad pikaajalise kandmisvõimaluse, et saaksid nautida elu kogu tema külluses!” kirjeldab moelooja.

TFW moeetenduse taustaks kõlab laul, mis pea 20 aastat tagasi kõlas disaineri enda pulmalauluna ning mille autoriks on lapsepõlvesõbra perekond.

Lisa kommentaar