Oksana Tanditi hallid kardinalid

Oksana Tandit esitledes Tallinn Fashion Weeki moelaval oma uut kapselkollektsiooni nimega “Hall Kardinal”. “Disain on ühiskonna peegel,” ütles moelooja. “Kui peaksin hetkel maailmas toimuvat iseloomustada ühe sõnaga, siis minu vastus oleks “hall”. Moderne hall, jõuline hall, melanhooliahall…” mõtiskles Tandit. 

Kollektsiooni fookuses oli tänapäevane ideaalne kapselgarderoob: rangejoonelised efektsetenööpide ning kõrgete kraedega trench-pintsakud, klapptaskutega ja pagunitega pükskostüümid, sineli lõikega mantlid. Tasakaalustamiseks aga naiselik siid, diagonaallõike, plisseer ja glitter.

„Minu disain on alati olnud inspireeritud ja mõeldud kandmiseks tarkadele, tugevatele ja karismaatilistele naistele. Mulle meeldib klassikaliselt elegantne, kuid kaasaegse joonega stiil, mis võiks iseloomustada iga ettevõtliku naise riietumisstiili,” avab moelooja kollektsiooni tausta.

Uuest kollektsioonist leiab mitmekülgse valiku esindusliku naise riidekappi kuuluvat: kostüümid, midipikkuses särkkleidid, plisseerseelikud, trendikad pükstükid ja šikid mantlid. Kollektsiooni täiendasid spetsiaalselt selle jaoks loodud kudumid Anna Verschikult, Riina Õuna kindad ja ehted Eesti Disaini Maja disaineritelt.

Kuigi kollektsiooni iga komplekt valmis ainueksemplaris, on pärast etendust võimalik värske kollektsiooniga tutvuda Oksana Tanditi esindussalongis (Tornimäe 5) ning tellida kõiki selle mudeleid vastavalt kandja mõõtudele ning eelistustele kanga- ja värvivaliku osas.

Lisa kommentaar