Oksana Tanditi ajatu klassika

Moelooja Oksana Tandit tähistas oma esindussalongi hubases atmosfääris suve algust ning tutvustas värskelt valminud suvist kapselkollektsiooni “Šahh ja matt”. Kollektsioon mängib disainerile omaselt ajatu klassika teemaga, mille põnevad detailid, geomeetrilised väljalõiked ja trendikas kangavalik mõnusalt värskeks muudavad. Esitlust täiendasid Piret Kartuse autoriehted.

„Võtsin eelnenud perioodi kui mõtete kogumise ja inspiratsiooniaega, millest on kantud ka kogu kollektsioon. Paljud meist on oma väärtushinnangutes muutunud alalhoidlikumaks ning kodumaist disaini toetavaks, seega jätkasin aegumatu klassika ja jätkusuutliku disaini teemaga, mis garderoobi võib jääda aastateks. Samas vajame kodukontoritest välja tulles enda seljas midagi värsket ja ilusat, nii on ka teine osa kollektsioonist pühendatud rõõmsalt täpilistele kleitidele ja topidele, millega just nüüd suvele vastu minna,“ rääkis Oksana Tandit.

Lisaks suvistele topidele, pluusidele ja kleitidele leiame kollektsioonist Oksana klassikaks saanud pükskostüüme, kombinesoone, bleisereid ja jakke nii linnatänavale, kontorisse kui ka suvistele üritustele. Klassikalised rõivaesemed muudavad värskeks ja trendikaks geomeetrilised väljalõiked ja rõhutatud detailid, kantidest pärlnööpideni. Suvekleidid muudab põnevaks 50ndatest inspireeritud vallatult naiselik lõige, mis samas on toodud tänapäeva ja muudetud pisut vaoshoitumaks ning voolujoonelisemaks. Disainerile omaselt on kollektsioonis kasutatud luksuslikke kangaid, siidist peenvillani. Põnevaks aktsentvärviks on Oksana seekord valinud laimirohelise, millega harmoneeruvad sügavamas rohelises varjundis nahkpintsak ja -seelik.

Kollektsioon on saadaval disaineri esindussalongis Tornimäe 5, kus saab tutvuda nii valmismudelitega kui ka tellida täpselt igale tellijale sobitatud rõivaid.

Lisa kommentaar