Õhkõrn moedessert

Natuke maasikaid, kausitäis jäätist, ohtralt sefiiri ja leheke värskendavat piparmünti – just nii sündiski Diana Arno kevadsuvine moekollektsioon, mis pakub lisaks silmarõõmule naudingut ka hingele.

Kevade saabudes ootame kõige enam päikest ja armastust, mis seni valitsenud talverahu kirkamate emotsioonide vastu välja vahetaks. Uus hooaeg toob endaga kaasa värske inspiratsiooni, uusi ja lennukaid ideid ning mõtteid, mis hallidest ilmadest väsinud hingele kosutavalt mõjuvad. Kogu seda rõõmu kingib silmale Diana Arno kevadsuvine kollektsioon, millega võiks lausa värviteraapiat teostada.

“Meie uus kollektsioon on magusa alatooniga ja segu hooaja kõige trendikamatest pastelltoonidest: lavendel, piparmünt, õrnroosa, taevasinine, valge, selgitab Diana. Tallinn Fashion Weekil oma värskeimat loomingut suurele publikule serveerides loodan, et see iga moegurmaani näole mesise naeratuse tekitab. Täpselt sellise, mida tooks kaasa näiteks vaarikasorbeti või sefiirikorvikese nautimine, kuid samas ei anna sel hilisel õhtutunnil ühtegi kalorit, ” kommenteerib disainer.

Diana Arno 2017. aasta esimeses kollektsioonis on esindatud lai valik ülimalt naiselikke kleite, mida kaunistavad sensuaalne pits ja õhulised rüüsid. Kollektsiooni romantilist poolt tasakaalustavad aga minimalistliku disainiga kašmiirmantlid, püks- ja seelikkostüümid, sportlike siluettidega kleidid. Lisaks ka trendikad, põnevate aplikatsioonidega dekoreeritud pükstükid, gobeläänkangast tagid ja palju muud, mis lisaks rõõmu tänapäeva kiire rütmiga sammu pidava (kuid siiski unistada julgeva) naise ellu.

Diana Arno värske kollektsiooni esitlus toimub Tallinn Fashion Weeki raames reedel, 17. märtsil kell 19.30 Hilton Tallinn Park hotellis.

Lisa kommentaar