Õdus moekolmapäev

Veebiajakiri Femme koostöös ER Boutique’iga ootab sind 10. detsembril säravale moekolmapäevale. Tule naudi võrratut rõivamoodi, inspireerivat atmosfääri, hõrke suupisteid ning personaalse moenõustamise võlusid.

photo

Foto: Romberg Tiger

Roosikrantsi tänaval asuvas ER Boutique’is (Roosikrantsi 16) ootavad sind concept-poele omane hoolikalt välja valitud rõiva- ja jalatsivalik ning disainer Svetlana Puzorjova sametiselt lummav ja naiselikkust ülistav kleidi- ja aksessuaarikollektsioon.

Design by Svetlana Puzorjova kaubamärgi disainikeelt iseloomustab kombinatsioon klassikalistest retroelementidest ning modernsest riidedisainist. Peamiselt kasutab Svetlana Puzorjova oma loomingus naturaalseid materjale nagu puuvill, siid, nahk, karusnahk, vill ja kašmiir. „Rõivadisain on minu professionaalne armastus, see on kõige südamelähedasem eneseteostuse viis, vaatamata sellele kui palju aega, tööd või pingutust see nõuab. Inspiratsioon on kõige nauditavam teekond,ˮ sõnab disainer.

Peale Svetlana Puzorjova loomingu saab moenädalal nautida ka ER Boutique’i hunnitut kleidi- ja aksessuaarivalikut maailmatuntud brändidelt. See on ideaalne võimalus leida endale aastavahetuseks eriliselt pilkupüüdev komplekt. Toortoidusuupistete ja jõulu-chai eest hoolitseb toidukunstnik Triin Uueda.

Seega tule ja naudi hubast miljööd stiili, elegantsi, hea seltskonna ning imemaitsvate suupistete seltsis!

Oled väga oodatud!

Moekolmapäev kestab kella 13.00‒19.00 ja seega saad valida just sulle sobiva aja butiigi külastamiseks.

Kirja saad ka panna end siit

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar