NYMF laseb sireenid valla

Teisipäeval, 19. mail esitleb NYMF Moestuudio Loodusloomuuseumi sisehoovis oma suvekollektsiooni “Sireen”. Kollektsioonis kohtuvad NYMFile omased haldjalikult müstilised varjundid tänapäeva naise erinevate tahkudega. Naiseliku õrnuse kõrval ütlevad seekord oma sõna sekka ka kirg ja meeletus.

NYMFi Sireen (Merlin Viir)

Foto: Merlin Viir

Sireenid peegeldavad naist tema kõige erinevamates tahkudes – pealtnäha nii õrna, habrast, puhast ja naiselikku naist, kelle peiduspooles pulbitseb aga tohutu ürgne vägi, vabadusejanu, kirg ning meeletus. NYMFi “Sireen” toob naisest välja korraga need mõlemad pooled. Kollektsiooni peakangelasteks on maalilised loodusest ning müstilistest võlumaailmadest inspireeritud õhulised siidikangad ja habras pits. Õrnad pärltikandid käivad jällegi käsikäes robustsete nahksete aksessuaaride ning ürgsetest kultuuridest inspireeritud detailidega.

NYMF Moestuudio on omanäolise käekirjaga moeateljee, mis asub otse Tallinna südames – miljööväärtusliku Süda tänava armsa puumaja II korrusel. Moestuudios kohtuvad kliendi soovid ja disainer Triin Kärblase nägemus, mille sümbioosist sünnivad juba 8-ndat aastat järjest pilkupüüdvad rõivad, mida on raske tänaval mitte märgata.

Kollektsiooni “Sireen” esitlusel astuvad muusikalise kavaga üles Triinu Taul ja Peeter Rebane. Modellide soengud sätib lavavalmis PR Juuksurisalong ja meigiga kaunistab Glow Make-Up Stuudio. Kollektsiooni täiendavad kingad Vivian Vault ja imetabased ehted WildWomanilt.

Loodusloomuuseumi uksed jäävad 19.mai õhtupoolikul kõigile huvilistele avatuks.

Lisa kommentaar