NYMF äratas lõhnad ellu

NYMF Moestuudio esitles neljapäeval, 29. mail Mademoiselle vanalinna kohvikus võrgutavat suvekollektsiooni “Perfume”.

“Perfume” on maagiline mikstuur erinevatest visualiseeritud aromaatsetest eliksiiridest. Värskete lillelõhnade kõrval ütlevad kollektsioonis oma sõna sekka orientaalsed noodid mesimagusate nüansside ja värskete vahemere briisidega. Kollektsioonist õhkub prantslannalikku võrgutavat karakterit oma üdini naiselike 70-ndatest inspireeritud siluettide ja imetabaste printidega. Udupeeneid siid- ja pitsikangaid on kaunistamas NYMFile omased vürtsikad detailid.

NYMF Moestuudio on omanäolise käekirjaga moeateljee, mis asub otse Tallinna südames – miljööväärtusliku Süda tänava armsa puumaja II korrusel. Moestuudios kohtuvad kliendi soovid ja disainer Triin Kärblase nägemus, mille sümbioosist sünnivad juba 7-ndat aastat järjest pilkupüüdvad rõivad, mida on raske tänaval mitte märgata.

Kollektsiooni „Perfume“ esitlusel hoolitses modellide soengu eest PR Juuksurisalong ja meigiga lisas ilu GloMinerals. Modellide kingad Vivian Vault ning ehtega kaunistas Wise Style. Värksendava joogiga kostitasid külalisi Vitamin Well ja Mokai.

Lisa kommentaar