Noor Eesti illustraator loob isikupärast moodi

Andekas Eesti illustraator Getter Tiivits tutvustab uut disainibrändi Getter Tiivits Illustrations & Apparel, mis koondab artisti erinäolisi projekte graafikast tekstiili ja rõivadisainini. Uudse kaubamärgi tootevalikust leiab disainrõivaid ja teisi illustratsioonidega tooteid.

Processed with VSCO with hb2 preset

Foto: Erakogu

Getter Tiivitsa kollektsioon paistab silma puhaste selgete joontega, mis mõjuvad samaaegselt õrnalt ja jõuliselt. „Enim inspireerivad mind inimfiguurid, sealhulgas inimeste mitmekesisus ja erinevad kultuurid, tekstiilid, mood, ning viis, kuidas inimesed end läbi rõivaste ja aksessuaaride väljendavad. Minu loodud illustratsioonid esindavad tugevaid ja enesekindlaid naisi, kellele loon oma värvid ja kuju,“ rääkis Tiivits.

getter_illustratsioon

 

Getter Tiivits Illustrations & Apparel tootevalikust leiab hetkel T-särke, õlakotte, postkaarte ning printe. Tootevalik täieneb pidevalt. „Ma olen alati pidanud lugu kvaliteetsetest ja mugavatest riietest, kuid mis ei ole ainult tarbeesemed, vaid kannaksid endaga kaasas mingisugust statementi. Emotsiooni ning kvaliteetset ja isikupärast lähenemist illustratsioonide näol soovin nüüd pakkuda oma klientidele,“ selgitas Tiivits.

dazed white

Noor illustraator väärtustab jätkusuutlikku moodi ning soovib oma loomingus tuua üha enam mängu erinevaid taaskasutusmaterjale. „Näiteks on mul plaan rikastada praegust tootevalikut taaskasutatud ja ümberkujundatud teksasjakkidega, kuid selleks ettevalmistused veel käivad. Üleüldiselt proovin aga toimetada nii, et minu tegevus jätaks endast maha võimalikult väikse jalajälje looduses.“

Getter Tiivits on noor Eesti illustraator ja disainer, kes on sündinud Pärnus ning õppinud Tallinna Tehnikakõrgkoolis rõivaste tehnilist disaini. Tema õpingute ja praktika kogemusse jäävad mitmed moeprojektid nagu ERKI Moeshow Tallinnas, Mood-Peformance-Tants Tartus ja MoeP.A.R.K. Paides. Lisaks on Getter töötanud Endla teatri kostüümiosakonnas ning loonud esinemiskostüümid 8-liikmelisele ansamblile Estraadiraadio.

Getteri loominguga saab lähemalt tutvuda siin.

Lisa kommentaar