NóLó ironiseerib tervislikku elustiili

Omapärase ekspressionistliku stiili ja filosoofiaga Läti moebrändi NóLó värske kevadsuvise kollektsiooni peamisteks märksõnadeks on värvid, iroonia ja mängulisus.

NóLó kevadsuvine kollektsioon on kui mõtteline võitlus igavuse ja pimedusega. Kuid eelkõige on see meditsiinitöötajate vormirõivastest inspireeritud üdini ironiseeriv pühendus tervislikule elustiilile ja sellega liialdamisele. Retseptid, tabletid ja temaatilised sümbolid on mänguliselt paigutatud trükimustritele ning muudavad ka kõige klassikalisemad lõiked originaalseteks kunstiteosteks. NóLó disaineri poolt loodud originaalprindid on spetsiaalselt moebrändi jaoks trükitud Itaalias ja Saksamaal.

Kollektsiooni värvipalett on erk ja koosneb elavaloomulistest toonidest nagu elektriroheline, türkiissinine, fuksia, erkoranž ja –kollane. Üht lubab NóLó kindlalt – 2019. aasta suvi tuleb kuum (ning kindlasti mitte igav)!

Moebrändi NóLó disainer on Lätis kaks aastat järjest pärjatud ka Aasta Disaineri auhinnaga ning värske kollektsioon on suurepärane tõestus, miks bränd on sedavõrd populaarne.

NóLó kevadusvine kollektsioon on müügil Tallinna Kaubamaja Naistemaailmas ja Solarise keskuses disainipoes Levi.

Vaata ka www.nolofashion.com

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar