Natali Õnnis ühendas naiselikkuse ja romantika brutaalsusega

Moekunstnik Natali Õnnis esitles Tallinn Fashion Weeki raames uut kollektsiooni eelseisvaks hooajaks, mis rõõmustab mitte üksnes väljendusrikka värvigammaga, vaid ka eriti vastutusrikka lähenemisega materjalidele ja teostusele.

Sellel sügisel ühendab Eesti moelooja Natali Õnnis naiselikkuse ja romantika brutaalsusega – voogavad siidkleidid kombineeritakse teravalt selgete joontega ülerõivastega. Lakoonilisus saavutatakse minimaalse lisandite valikuga, näiteks peale pandud taskute ja klappide, metallmanuste ja klientidele meeldima hakanud brändi logoga kaunistatud lindiga.

Muljet tugevdab kollektsiooni värvigamma – punase ja sinepivärvilise küllastunud toonid toovad naiseliku loomuse esile minimalistliku langetatud õlgadega vichy-ruudulise mantli ja mustvalgete jakkide all. Mustale põhitoonile lisanduvad ka hallid ja beežid varjundid. Kollektsioonis võib kohata selle aasta niiöelda must have detaile – õlapatjadega T-särke, pikkade käistega crop top’e ja midi pikkust.

„Me suhtume rõivaste tootmisesse väga hoolikalt. Kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid kangaid, õmbleme kõik rõivad ainult Eestis ja hoolitseme selle eest, et rõivas istuks hästi ja rõõmustaks omanikku rohkem kui ühe hooaja. Oma sügistalvise kollektsiooni jaoks valisime naturaalsed kangad nagu siid, organza ning kašmiirig rikastatud vill,“ rõhutab moelooja teadliku tarbimise olulisust uute mudelite väljatöötamisel.

Niisugune lähenemine on tingitud ka üldistest suundumustest disainimaailmas. See aasta sundis inimesi vaatama kõike teise pilguga, inimkond tajus teravalt, kui palju traumasid põhjustab ta loodusele oma tegevusega. Niisiis võtsid suured moemajad vastu otsuse moodi ja oma kollektsioonide tootmist „aeglustada“.

Natali Õnnis moestuudio loodi 2009. aastal. Moebrändi visiooniks on luua klassikalisi, kuid samal ajal moodsa joonega rõivaid naistele, kes hindavad individuaalsust, stiili ja romantikat koosluses mugavuse ja kvaliteediga.

Lisa kommentaar