Natali Õnnis esitles suurlinnatuledest inspiratsiooni saanud kollektsiooni

Eesti moelooja Natali Õnnis tõi poodiumile suurlinnatuledest inspiratsiooni saanud kollektsiooni, mis sobib ideaalselt urbanistliku vaimu ja tempoga.

“Loomingulise inimesena soovin ühildada ilu ja mugavust, sest tõeliselt naiselik riietus ei peaks olema ebamugav ja liikumist takistama. See peab tänapäevaste vajadustega kaasas käima ning looma parimaid võimalusi elulisteks saavutusteks ja eneseväljenduseks,“ sõnab värske kollektsiooni looja Natali Õnnis.

Moenädala külastajate silme ette jõudis elegantne valik monokroomsetes värvides riideesemeid (must, bordoopunane, hall, beež, oliivroheline, puuderroosa), mida täiendavad erksamad aktsendid. Materjalidest oli disainer eelistanud kõrgkvaliteetset siidi, villast, kašmiiri ja metalseid kangaid, mis loovad öise linna tulede tunnetuse. Materjalide läige meenutab kesklinna vitriinaknaid ja vanalinna vihmamärga munakivisillutist.

Pidulikumaks ajaveetmiseks pakub Natali Õnnis moemaja metalse läikega siidkleite, mis lisavad sügisesse õhtusse tõelist särtsu. Natali Õnnise visiitkaardiks muutunud siidimaalingutega riideesemed selles kollektsioonis olid aga tõelised kunstiteosed.

Aksessuaaride valikus on jaanalinnusulgedega prossid ja pearätikud siidilisandiga kašmiirist, mis aitavad oma stiili maitsekalt täiendada ja kaitsevad eelseisva hooaja ilmastiku tujude eest.

Natali Õnnis moestuudio loodi 2009. aastal. Moebrändi visiooniks on luua klassikalisi, kuid samal ajal moodsa joonega rõivaid naistele, kes hindavad individuaalsust, stiili ja romantikat koosluses mugavuse ja kvaliteediga.

Lisa kommentaar