Naistele, kes ei tee kvaliteedi osas allahindlust

Mammu Couture tähistab kevadisel Tallinn Fashion Weekil brändi 10. aastapäeva erilise moeetendusega.

Foto: Erakogu

Mammu Couture’i kevadine moeetendus tähistab naiselikku, ajatut elegantsi, mis hõlmab kvaliteetset viimistlust ja brändile omaseid käsitöölisi tikandeid. “Kollektsiooni kirjeldab stiil, mida ei dikteeri trendid, vaid mis on igavesti moes ja kantav. See on mõeldud enesekindlatele, edukatele ja küpsetele naistele, kes ei tee elus kvaliteedi osas allahindlust,” kirjeldab brändi looja Maria Tammeorg kirglikut ja reisihimulist naist, kes tema loomingut kanda armastab.

 

Suurejooneline moeetendus tähistab brändi 10. aastapäeva ning kollektsioon peegeldab disaineri enda erinevaid tahke: magusat, armsat, julget, stiilset ja kaasaegset. “Kollektsiooni klassikalisem osa on inspireeritud Jackie O-st – sellest õhkub rafineeritust. Teises osas on julged must-valged motiivid, mis põimivad kollektsiooni modernset aurat. Rõivaste siluetid on kujundatud naise figuuri täiustamiseks, tuues esile kandja ilu ja tugevusi,” kirjeldab Tammeorg värskeimat loomingut.

Lisaks uue kollektsiooni esitlusele näeb moepublik videokokkuvõtet Mammu Couture’i kümnest aastast. Kalevi spaas astuvad vee peale ehitatud lavale naised tema klientuurist, kandes mõnd varasemalt soetatud brändi peene käsitöötikandiga ajatut kleiti.

Piletid kevadisele Tallinn Fashion Weekile, mis toimub Kalev Spa Hotell & Veekeskuses on saadaval Fienta platvormil.

Lisa kommentaar