Naiselikud siluetid

Eesti päritolu moedisainer Lilidžand Liia Aunapuu esitles Londoni moenädala raames oma brändi Bernhard Dyne uut kollektsiooni  “Vronsky”.

Bernhard Dyne uue kollektsioon inspiratsiooniks on Lev Tolstoi romaani kangelanna Anna Karenina. Disaineri signatuurile omaselt koosneb kollektsioon naiselikest siluettidest ja isikupärastest detailidest. Taljejoont hoidvad kleidid on ajatult elegantsed ja sensuaalsed, mängides pärlipitsi, tikandite ja lillemotiivi elementidega. Tulemuseks on lummavalt romantilised kleidid erilisteks hetkedeks.

Värvipaleti põhivärv on bordoopunane, kaasa arvatud kollane, must ja pastelne roosa. Kontrastsete värvide ja põnevate materjalide kooslus on dramaatiline ja mitmekülgne – lillemotiivid, helkiv litter, 3D-lilled ja pärlite rohkus sobivad ideaalselt klassikaliste siluettidega.

Bernhard Dyne disaineri Lilidžandi sõnul on kollektsioon loodud naistele, kes hindavad elegantset ja naiselikku stiili, kui julgevad siiski eristuda.

Bernhard Dyne uus kevadsuvine kollektsioon valmis koostöös Londonis elava kübarameistri Anna Gilderiga. Anna Gilder on tuntud unikaalsete ja detailirohkete peaaksessuaaride poolest – suled, velvet, pärlid, tikandid, lilled loovad imeilusad ja ainulaadsed peakatted. Anna Gilderi kollektsioon „HIGH SOCIETY” on ekstravagantne ja aristokraatlik.

Rohkem infot kleitide kohta saate  https://www.bernharddyne.com

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar