Naiselikkuse elupidu

Julia Aiste Luxury Design brändil on väljas uus moekollektsioon, mis hõlmab teravaid siluette, sensuaalseid ja rafineerituid jooni, ajatuid klassikuid, ikoonilist stiili, lihtsasti transformeerivaid funktsionaalseid ärinaise look’e luksuslikuks õhtukuninganna karakterkujuks. Sügis-talvine kollektsioon toob rõhutatud vöö ja dekoratiivsete detailide abil esile naiselikult sensuaalse silueti. Seal leidub pliiatskleite, alt laienevaid pükse kõrgendatud vöökohaga, taljesse õmmeldud korsett-toppe, veste ja keepe.

„Suurepärane funktsionaalsus mängib kogu kollektsioonis olulist rolli. Kollektsioon on üles ehitatud targalt – kõiki rõivaid saab kanda igapäevaselt – kontoris, veebikohtumistel ja läbirääkimistel, ärireisidel, vabal ajal nii sõpradega kohtudes kui ka linnas jalutades. Praktilised look’id funktsionaalse välimusega muutuvad pidulikuks vaid mõne sekundiga tänu eemaldatavatele dekoratiivsetele detailidele ja keebile. Dekoratiivsed detailid on kaunistatud jaanalinnu sulgede ja Swarovski kristallidega, mis sümboliseerivad kuninglikku elustiili, täis sära ja luksust“ iseloomustab disainer oma värsket loomingut.
Disainer on inspiratsiooni ammutanud mineviku ja oleviku põimingust. Need ühinevad omavahel ja avalduvad naiselikkuse renessanssi kõrgemal kujul kaasaegses kehastuses. See on rokokoo ja Versailles’ kuningliku ajastu kerge puudutus ning saatusliku Kaunitari ja Diiva, julge ja võrgutava muusa, Monica Bellucci, särav sähvatus.

Kollektsioon rõhutab:
*Uskuda oma ilusse, olema enda parim versioon!
*Olla erinev ja ainulaadne, nagu naise värvikas karakter.
*Olla vaba, iseseisev, särav, julgus vabalt väljendada ennast kogu maailmale.
*Olla julge, võrgutav.

Kollektsioon on mõeldud kiire elutempoga naistele, kes tahavad olla säravad ja ikooniliselt stiilsed 24/7 ning arvestades selle kõige juures teadlikku jätkusuutlikkust – nende garderoobis pole ruumi tarbetutele rõivastele.

Kogu kollektsiooni leiab veebipoest.

Lisa kommentaar