Naiselikkus ja lihtsus

Tallinn Fashion Weekil esitles Kuldnõela nominent Thea Pilvet-Martinson ALTHEA kollektsiooni kahes osas. Esimeses osas tuli esmaesitlusele ALTHEA kevad-suvine kollektsiooni, mis võlus publikut naiselikkuse, materjalide pehmuse ja disaini lihtsusega.

“Olen alati pidanud oluliseks naiselikkust. See on ülim ja ega tohiks kaduda uute vormide taha. Tähtsaks pean rõivaste kandmismugavust nii istuvuse kui ka materjalide hooldatavuse mõttes. Kevadise kollektsiooni mustrite osas paelus mind enim just geomeetriliste disainide kooskõla. Võiksin öelda, et kevad saabub puhta ja kargena. Valge ja musta kombinatsioon näitab seda kõige ilmekamalt. Mind on alati võlunud väikesed disainielemendid ning lisan neidki mõtteid kollektsiooni ilmestama ja üllatama,” kommenteeris Thea.

Kollektsiooni teine osa aga valmis spetsiaalselt Kuldnõela nominatsiooniks ning see on talviselt pidulik. Mille kohta Thea lisab: “Siin olen püstitanud eesmärgiks töötada eriliste kontruktsioonidega unustamata naiselikkust. Värvid on sünged, helklevad pinnad meenutavad tähistaevast ja virmalisi. Suurejoonelisi vorme ning materjale ning näiliselt lihtsat konstruktsiooni pingestan ruumiliste dekooridega”.

Lisa kommentaar