Naiselik jõud mäslevalt merelt

Eesti tippdisainer Oksana Tandit esitleb 7. mail oma kevad- ja suverõivaste kollektsiooni „Piraat Alvildaˮ. Merehõngulisest kollektsioonist leiab lummavat pitsi, disaineri lemmikut plisseeri, ajatult elegantseid kaherealisi jakke ning ülitrendikaid täpilisi pliiatskleite.

IMG_2364

Foto: Caroline Sada

„Kollektsioon on inspireeritud viikingite legendaarsest naiskaptenist ja piraadist Alvildast ning mereteemat leiab sealt rohkesti: valge-sini-punasest moodsast värvigammast ankrumotiividega nööpideni. Kõige paremini iseloomustabki kollektsiooni mõte: naiselikkuses peitub jõud,ˮ rääkis Oksana Tandit, kelle moedisain on alati olnud ehe näide täiuseni viimistletud tänapäevasest klassikast.

Eestis käsitööna valminud kollektsiooni ilmestavad Oksana loomingule iseloomulikud selgelt väljajoonistunud siluetid, puhtad värvid ja kvaliteetsed materjalid kangaste paremikust: täissiid, šifoon, organza, buklee, puuvillane pits ja peen villane krepp. Uus kollektsioon ühendab endas kõrgmoele omase tipptasemel disaini ja viimistluse, olles ühtlasi väga sobiv kosmopoliitse ja eduka naise igapäevaelus.

Kollektsioon_moejoonis_OksanaTandit_PiraatAlvilda

Kollektsiooni moejoonis

Kollektsiooni loomisel on disainer teinud koostööd Eesti looduskosmeetika brändiga Domina Elegans. „Domina Elegansi kliendiks on naine, kes väärtustab kvaliteeti, on eneseteadlik, naiselik ja hoolib endast,” ütles Domina Elegansi looja dr Ruth Oltjer. „Seetõttu tuligi koostöö Oksana Tanditiga meie jaoks igati loogilise jätkuna, see põhineb ühistel väärtustel, innustab ja inspireerib. Eesti turu väiksusest tulenevalt peame me alati otsima võimalusi silma paistmiseks ja oma loomingu tutvustamiseks ning tegema selle nimel igakülgset koostööd.”

Oksana Tandit on Eesti üks tuntumaid moeloojaid, kelle selgelt äratuntav käekiri ja detailide rõhutamise oskus on lummanud kliente juba üle kümne aasta. Oksana loominguga saab tutvuda tema esindussalongis, mis asub aadressil Tornimäe 5. Domina Elegans on Eesti arstide ja biokeemikute loodud uuenduslik ning luksuslik looduskosmeetika sari naistele.

Lisa kommentaar