Naisele, kes hindab erilisust

Kui teile on oluline naiselikkus, ainulaadsus ning elegantne mugavus, siis on meil hea meel tutvustada Elizabeth Boutique’i – naisterõivaste e-poodi ja butiiki, mille unikaalne valik on valminud Eesti ja Itaalia vilunud disainerite ning rätsepmeistrite käe all.

EB

Foto: Tootja

Elizabeth Boutique on loodud erilisele, eristumist hindavale naisele. Tegu on butiik showroomiga, kust leiab kauneid kingitusi nii iseendale kui ka oma lähedastele. Poe valikusse kuuluvad elegantsed rõivad ning pilkupüüdvad aksessuaarid.

Elizabeth Boutique’i tegevus sai alguse Itaalias valmistatud naisterõivaste müügist. Külastati tootjaid ja valiti välja väikestes kogustes šikke komplekte ning vahel isegi üksikeksemplare, et igal naisel oleks võimalik end erilisena tunda. Ainulaadseks muudab valiku ka see, et samade brändide tooteid müüvad nii Itaalia kui ka Prantsusmaa enda butiigid.

Uhkelt kõlav „Made In Italy” paneb mõtlema, kui palju need esemed küll maksta võiks, aga tegu on asjatu hirmuga, enamik Itaaliast toodud rõivaste hindu jääb alla 100 euro.

Butiigis on esindatud selliste Itaalia disainerite nagu Donatella De Paoli, Oliva Hopsi, Cristina Gavioli, Carla Ferroni, POIS, Coconuda, Elisa Landri, Saxxi, Angela Mele Milano, Cannella, Rinascimento, Roberta Biagi, Paquito ning Guerini looming.

Et rõõmustada teid rikkalikuma valikuga, pakub Elizabeth Boutique nüüdsest ka Eesti disainerite loomingut. Kõik rõivad on toodetud Eestis ning paljud kangad ja dekoratsioonielemendid tulevad Itaaliast. Eesti disaineritest on kaupluses esindatud Marimo Fashion, Althea, Svetlana Puzorjova, Piret Kuresaar, Natali Õnnis, Natali Laudeer, Notorious Obsessions-NOS, Coconut clothing, Happy & Bows ning FaFa.

EB1

 

Elizabeth Boutique’i rõivavalikut iseloomustavad naiselikkus, lihtsus, mõnusad ja kaunid isikupärased kangad ning erilised ja andekad disainerid. Oma osa on nii klassikal kui ka vahvate „kiiksudega” rõivastel. Butiigi stangedelt leiab nii pidulikke kleite kui ka elegantseid ja mugavaid pluuse, pükse, kudumeid, mantleid, jakke, seelikuid ning ehteid.

Peale rõivaste leiab kauplusest Natali Õnnise ning Svetlana Puzorjova aksessuaare ning ehtekunstnik Piret Kartuse loomingut, mis on valmistatud Pariisi vintage-klaasist või poolvääriskividest ning mille kaunistamisel on kasutatud Jaapani sametit ja pärleid.

Elizabeth Boutique korraldab Tallinnas ka aktiivselt kliendiüritusi, tervitades huvilisi nii oma butiigis kui ka Radissoni ning Euroopa hotellis ja Thaya Kaupluses & Salongis. Samuti rändab mööda Eestit ringi pop-up pood, et ka kaugema kandi inimesed saaksid lähemalt näha ja proovida e-poes nähtut. Näiteks suvel oldi väljas Haapsalu Kunstikooli Galeriis ning Pärnus Rüütli tänaval, novembris aga Pärnu Ostukeskuse Ostureedel ning detsembris Tartu Tasku keskuse aatriumis.

Elizabeth Boutique – tunne end nagu kuninganna!

Elizabeth Boutique’i valikul saab silma peal hoida e-poes, Facebookis ning Instagramis @elizabethboutiqueonline.

Kui soovite Elizabeth Boutique’i butiiki külastada (Weizenbergi 20 B, Tallinn), andke enda soovist meili, telefoni või Facebooki teel teada.

Lisa kommentaar