Muusika ja disaini sümbioos

Koostöös Miljardite ja Marten Kuningaga sündis WÖÖ suvine photoshoot, mille keskmeks on muusika ja disaini sümbioos.

Woo

Foto: Oliver Mosus

WÖÖ kaubamärgi üks loojatest Margaret Kodusaar kommenteeris koostööd järgnevalt: “Koostöö Miljardite bändiliikmetega Marten Kuninga ja Raul Ojamaaga oli puhas rõõm. WÖÖ olemus haakub nende omaga ning see kooslus, mis võtteplatsil tekkis on väga mõnus ja inspireeriv. Võiks öelda, et nad on sama siirad, vahetud ja loomulikud kui meie bränd. Suur aitäh ja loodame, et koostöö jätkub ka tulevikus!”

Miljardite uus singel “Allan” räägib alla surutud tunnetega mehest, kes avastab, et maailm on tegelikult suurepärane koht, kus olla. “See vastleitud vabadus, ei seisne mitte toodetes, mida osta ega teenustes, mida tarbida. See vastleitud vabadus seisneb taipamises, kuidas ennast maises elus rakendada,” sõnas ansambli kitarrist Raul Ojamaa ning täpsustas, et loo lõpuks mõistab peategelane, et teda edasikandvaks jõuks on tuul, mis puhub läbi saksofoni. “Allani” illustratsiooni on teinud Helmi Arrak.

Miljardid on Marten Kuningas, Raul Ojamaa, Peedu Kass ja Kristjan Kallas. Selle nime all alustas koosseis 2015 aasta juulist.

Lugu “Allan” Soundcloudis

WÖÖ kollektsiooni tootevalikus on rõivad ja aksessuaarid: naiste kleidid, tuunikad, unisex särgid, pusad ja käsitööna valminud nahast kotid. Kõik tooted on naturaalsetest materjalidest, mis seljas mugavad.

WÖÖ tooted leiad veebist: woo-studio.com, Les Petites poest, Sfäärist, Reedest, Eesti Disaini Majast ja loomulikult WÖÖ Telliskivi tänava stuudiost, kus on kõige laiem valik nii värvide kui suuruste osas. Samuti on WÖÖ tooted tellitavad Eesti Disaini Maja, Reede ning Les Petites veebipoodidest.

Toodete hinnavahemik on särkidel ja pusadel 45-119 €, koti hind on 299 €.

WÖÖ veebi leiad siit.

Lisa kommentaar