Müstika vallutab lava

Kolmapäeval, 18. novembril esitleb Perit Muuga Rock Cafes oma uut kollektsiooni „Personal Jesus“. Uksed avatakse kell 18.00, show algus 19.00.

Foto: Kristiina Tiimus

Uus kollektsioon koosneb peamiselt glamuursetest ja luksuslikest õhtukleitidest, mille loomisel on disainer silmas pidanud just lähenevat pühadeaega. Samas on kollektsioonil ka salapärasem teine pool, kust leiab kapuutsiga kleite ning mantleid. Kohtab ka juba eelnevatest hooaegadest tuttavaks saanud hunditemaatikat.

Uues kollektsioonis on läbivateks toonideks punane ja must, särtsu annavad luksuslik kuld ja hõbe. Lisaks riietele on kollektsioonis ka ristimotiivide ja ornamentidega kaelaehted, kõrvarõngad ja vööd.

 

„Kollektsioon pole seotud kindla usundiga ja intrigeeriva pealkirja näol on siiski tegemist vaid sümboliga. Personal Jesus on lugu isiklikust lunastajast. Kõigil meil on elus keegi või miski, mis meid hoiab ja kaitseb, ei mõista hukka ja andestab. Olgu selleks siis kallis inimene, südamelähedane hobi või mis iganes osa meie elust. Samas on see tihti seesama, mis meid rahutuks muudab ja ahistab. Kuigi võime aegajalt muutuda kannatamatuks ja selle eest põgeneda, siiski pöördume alati tagasi, et leida taas lohutust ja lunastust“, kommenteerib Perit Muuga oma uut kollektsiooni.

Moehuvilistele loob õhkkonda andekas laulja Kene Vernik ja tervitusjookidega kostitavad Mokai ning Vitamin Well.

Perit Muuga on oma küllaltki lühikese tegutsemisaja jooksul suutnud muuta Eesti moemaastikut naiselike, kuid julgete kollektsioonidega. Disainerina tegi ta debüüdi 2014. aastal Tallinn Fashion Weekil ning seejärel osales ta järgneval kevadel juba Londoni moenädalal.

Sündmus on avatud kõikidele moehuvilistele, oma tulekust palume teada anda rsvp@stiilikanal.ee

Lisa kommentaar