Musta lummuses

Kui rääkida naise garderoobist, siis ei saa kuidagi mööda vaadata valgest särkpluusist või väikesest mustast kleidist. Need kaks on vaieldamatult just sellised põhiesemed, mis ei allu moemaailma hetketujudele. Aga alustame täiesti algusest, täpsemalt aksessuaaridest – sukkadest ja sukkpükstest.

Nii nagu muutuvad trendid kleidimoes või püksisäärte pikkuses, toimub sama ka sukkpükstega. Jätame hetkeks kõrvale kõik need efektsed ja lummavalt kirkad säärekaunistajad ning heidame pilgu klassikalisele ja elegantsele mustale, mis kipub selles kirjus sukkpükstemeres ehk veidi tagaplaanile jääma.

Me kanname musti sukkpükse, aga me ei süvene oma valikuvõimalustesse.

Mustad sukkpüksid tunduvad niivõrd loomulikud ja elementaarsed, et me ei kipugi neid kuidagi esile tooma või väga uudishimulikul pilgul poeriiulitel uurima. Enamasti on kasutajatel aja jooksul välja kujunenud kindel sukkpükstemark või toode, mida järjekindlalt tarbitakse. Võimalik, et hakkame uusi paare katsetama alles siis, kui peame jälle tunnistama, et valitud sukkpüksid ei püsi tervetena rohkem kui mõned päevad. Enamasti aga läheme poodi ja haarame kaasa esimese paari, mis tundub enamvähem tarbijasõbralik nii välimuse kui ka hinna poolest. Seekord aga võiks proovida läheneda ka sukkpükste ostmisele veidi teise nurga alt. Nii nagu soovitatakse aeg-ajalt muuta oma tavapäraseks muutunud liikumistrajektoori, võiks samamoodi katsetada mõne uue sukapaari ostmise ja kandmisega harjumuspäraste asemel.

Ükski toode pole asendamatu, kuid kvaliteet on alati parem kui kvantiteet, seega on hea teada, milliseid sukkpükse poes pakutakse. Valik on lai ja mitmekülgne, arvestades kandjate soove, maitse-eelistusi ja vajadusi.

Tootevalikuga tutvudes on võimalik teha teadlikumaid valikud: inimene teab, millised on erinevate toodete eelised võrreldes teistega ja kui vastupidavad nad on (garantiisid pole ja kindlasti ei pea ükski paar eriti pikalt vastu siis, kui näiteks pereliige kass armastab nende peal tõestada oma küünte teravust).

Usud, et on olemas peaaegu purunematud sukkpüksid? Sellele küsimusele vastuse leidmiseks on loodud 3D sukkpüksid, mis peavad vastu kolm korda kauem kui tavalised sukkpüksid. Neile annab vastupidavuse 3D kude, mis loobki tugevuse ja elastsuse. Alati on võimalus ise poodi kohale minna ja näidise peal lubatut katsetada. Vabalt!

Ühed veetlevamad ja naiselikumad esemed, lisaks kvaliteetsele aluspesule, on kindlasti sukad. Ometigi ei pruugi need kõigile naistele meelepärased olla. Nad võivad küll imetleda sukkade sensuaalsust, kuid eelistavad eelkõige turvalist katvust. Selleks ongi ideaalsed sukaefektiga sukkpüksid, milles on ühendatud stiilsus ja mugavus.

roxanne

Roxanne

Mustad sukkpüksid sobivad kõikidele naistele, olenemata nende kehakujust, pikkusest või elustaatusest.

Olemas on pluss-suuruses (plus size, kuni XL) lummavaid sukkpükse naistele ja rasedatele. Need tooted on elastsed ja vastupidavad, pakkudes kandjale piisavalt mugavust ja ilu.

MONIQUE PLUS SIZE SUKKPÜKSID

Monique Plus Size

AMBROSIA

Ambrosia

Sukkpükstega on võimalik luua visuaalselt silmapaitavat muljet meie figuurist. Kui naine tunneb, et ta soovib veel enam rõhutada seda, mis temas kaunist on või hoopiski veidi varjata enda jaoks probleemseid kehapiirkondi, siis on tal võimalik soetada endale (kasvõi katsetamiseks) push-up sukkpüksid. Nende eeliseks on peale kehavorme korrigeerivale efektile kindlasti ka kõhuosa topeltlai äär, mis ei sooni ega jäta riiete alla ebameeldivaid rante.

push upScreen shot 2013-01-07 at 9

Pushup sukkpüksid

Valikute nimekiri on lõputu. Peale eespool mainitud toodete on olemas veel ka toetavad tugisukkpüksid, efektsed võrksukkpüksid ja no slide tallaga sukkpüksid, mis on ideaalsed just soojemate ilmade lähenedes, mil jalad libistatakse lahtistesse kingadesse.

Miks valida just mustad sukkpüksid?

Tundub loogiline ja loomulik valik ‒ need on elegantsed, aegumatud, efektsed ja lihtsalt ilusad. Pealegi ei pea me oma valikutes piirduma ühe või kahe mudeliga, sest variante on seinast seina. Arvestama peab ka sellega, et meie enda vajadused ning eelistused aja jooksul muutuvad.

Pakume vaatamiseks, kuidas valmivad sukkpüksid

Artikli aluseks võtsime SOKISAHTLI poodides saadaval oleva mustade sukkpükste mitmekülgse valiku. Poed asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres ja Viljandis. Toodetega on võimalik eelnevalt tutvuda ja ka tellida netipoest www.sokisahtel.net

Kevadist uudistamist ja mõnusat avastamist!

Lisa kommentaar