Must valges

Tiina Talumees Moestuudio esitles eile täissaalile läinud glamuursel etendusel oma kevadsuvist couture kollektsiooni “Must valges”, kus kohtusid sajandialguse väljapeetud naiselikkus, kaasaegsed moodsad mummulised kangad ja efektsed lillemustrid. Energia Avastuskeskus muutus üheks õhtuks maailma moelavaks, kus 1930-ndate atmosfäär võlus lummatud publikut.

“Tänan südamest kõiki, kes tulid eile meiega seda erilist hetke jagama ja loodan väga, et kollektsioonis leidub igaühe jaoks inspireerivaid lemmikuid. Tänane päev peale etendust on meie moestuudio salongis olnud täis melu ja askeldamist, rõõm on näha nii paljusid kauneid naisi, kes on tulnud endale valima kleiti nii pidulikumaks ürituseks kui suvepäikeselisele tänavale. Ootame teid alati endale külla,” rääkis Tiina Talumees.

Eesti ühe tippdisaineri käsitsi valmistatud kollektsioon koosneb 42 ainueksemplarist, mida ilmestavad trükitud leekivpunased lilleõiemotiivid, plisseerdetailid, Itaalia siid, täpiline tüll, õrn pits, sametvööd, glamuursed pärlnööbid ja pärlkõrvarõngad. Modellide välimuse muutsid eilsel etendusel täiuslikuks ajastutruu jumestus Katrin Sanglalt ning soengud tippjuuksur Tamara Korjaginalt.

Tiina Talumees Moestuudio on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid kõrgmoodi viljelevaid moemaju, mis on valmistanud eritellimusel naisterõivaid nüüdseks juba 17 aastat. Kollektsioonid valmivad kvaliteetsetest kangastest Eesti parimate õmblejate käe all. Tiina Talumees Moestuudios Rotermanni kvartalis saavad kliendid tutvuda ka valmiskollektsiooniga.

 

Lisa kommentaar