Multifunktsionaalne riietekollektsioon

Meil on hea meel tutvustada teile uut Eesti brändi WÖÖ, kelle jaoks on olulisel kohal looduslikud materjalid, mugavus, praktilisus ning uuenduslik disain.

Kiirelt areneva brändi tootevalikus on hetkel rõivad ja aksessuaarid, millel on üks kindel läbiv joon – lõiked tuginevad kolmnurkadel ning riietel on välispidised õmblused ja lõigatud toored servad. Kõik tooted on multifunktsionaalsed, näiteks ei ole rõivastel esi- ega tagakülge, sisemist ega välimist poolt. Tooted on suunatud loomingulisele inimesele, kes julgeb eristuda, hindab uudsust ja mugavust, on avatud mõtteviisiga ning armastab nii suurlinlikku kui ka looduslähedast elustiili.

Idee taga seisab disainerite duo Margaret Kodusaar ja Kristi Pärn, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moedisaini eriala. Uut brändi ajendas neid looma visioon uuest ja omanäolisest disainist. Väga tähtsaks peavad nad ka kvaliteetset materjali ja keskkonnahoidu. Seepärast kasutavad nad kangaid, millel on ÖKO-Tex sertifikaadid, disainivad ja toodavad kõiki tooteid ainult Eestis ning suunavad kõik tootmisjäägid taaskasutusse.

WÖÖ disainistuudio asub Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus, aadressil Telliskivi 60A, III. korrus. Toodetega saab tutvuda ka disainipoes TALI, Kotzebue 33, Tallinn, Kalamaja. TALI on avatud iga päev kell 11‒19.

WÖÖ T-särgid ja kleidid on 100% bambusest, pusades on 70% bambust ja 30% puuvilla. Soovitav on pesta rõivaid pesumasinas 30 kraadi juures või teha käsipesu.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar
|