Muhu romantika

Muinasjutuliste kollektsioonide poolest tuntud NYMF Moestuudio disainer Triin Kärblane on saanud valmis järjekordse efektse moefotoseeria, mis viib vaataja rändama Muhu saare unelevatele radadele.

Kuna aeg-ajalt ilmub NYMF Moestuudio stangedele üksikuid, kollektsioonide väliseid iludusi, on moekunstnik juba pikemat aega võtnud hoogu, et need kaunitele fotodele püüda. Kui hea mõte juba õhku visatud saab, siis on ainult aja küsimus, mil universum selle teoks teeb. „Läkski nii, et ühel päeval sattus minu stuudiosse fotograaf Siiri Kumari, kes võttis mul sõnasabast kinni ja hõikas, et loomulikult teeme ära. Viskasin veel nalja, et olen just nädalavahetuseks Saaremaale sõitmas, et kas ta sinna pildistama ei tahaks tulla,” räägib Triin. „Ülejäänu laabus, kui imekiirelt laotud pusle. Selgus, et Siiri vanavanematel on Muhus maakodu, kus ta on juba ammu soovinud fotosessiooni teha. Minul omakorda on Muhus sõbranna, kes Muhumustri brändi alt imelisi Muhu-teemalisi aksessuaare tikib. Ja nii see kõik kokku saigi.”

Ühel mõnusal varahommikul korjaski Triin fotograafi, meikari ja modelli Kuivastu sadamast peale ja pikk, ilu täis päev, saigi alata. „Lõpetasime alles päikeseloojangul Üügu pangal,” meenutab disainer, lisades, et pildistamise kohad olid suhteliselt spontaansed. „Sõitsime sinna, kuhu autorattad meid viisid, ja peatusime seal, kus kaunis koht või hulganisti lambaid meie tähelepanu püüdsid. Tulemus sai täpselt selline, nagu olin soovinud ‒ vaatad fotot ja õhkad: „Jah, just täpselt seal, just selles samas kleidis soovin ka mina romantilisse Muhu idülli uppuda!”.” Imetle galeriist NYMFi kleitide ja Eestimaa suve võrratut ilu!

Lisa kommentaar