Moodne iluõhtu Pärnus

Üheks kauniks õhtuks said üle pika aja taas kokku mood ja ilu ning Rannahotelli lavalaudadel naelutas pilke Tiina Talumehe kevad/suvine looming, Goldtime ehtemood ja kasulikke hooaja ilunippe jagas Babor Beauty Spa ning Katrin Sangla. Ilupäevadel oli nii vaatemängulisust kui jagati ka head praktilist teavet.

Kui pidu ja glamuuri napib, siis tuleb ellu äratada pidu sinus eneses ja teha iga käik kodust välja sündmuseks! Nii ongi läinud Tiina Talumees uuele hooajale vastu värvidest pakatava 70ndate rõõmsa meelelaadi ja muretu, hetkes elamise meeleolus. Goldtime suvine ehtemood soodustab samuti ilusa puhkuse laineharjal surfamist, sest peegli ees ehete sobitamisega aega ei kulu, kuna uued värvikirevad trendikad vormid klapivad kokku lihtsalt kõigega. Kuidas kuuma päikese eest hoida oma nahka ja pakkuda õiget hooldust, õpetas Babor, kes alati heldelt häid nahahoolduse nippe ja trikke jagab. Iluõhtus ei puudunud ka mõnus külm prosecco, meeleolukad vestlused ja palju rõõmsaid taaskohtumisi ning kasulikku infot koju kaasa võtmiseks.

Lavalaudade iluloomingu autorid olid Katrin Sangla ja Krista Adrat. Mõnusat külma turgutust pakkus Freixenet, päikese eest jahutas Haage vesi, sooja külalislahkusega tervitas Rannahotell, ürituse korraldas Sofikoh OÜ.

Soojad suveõhtud on ilusate hetkede ja toredate mälestuste loomiseks. Nautige ilu!

Lisa kommentaar