Montoni erikollektsioon on inspireeritud sajusest sügisest

Montoni värskeim erikollektsioon Talented kannab sel korral nime „Happy Rain“ ja on inspiratsiooni ammutanud sombusest sügisest. Värvika kollektsiooni keskmes on vihmamantlid ning sajusesse ilma sobituvad aksessuaarid, millele on rohkelt pikitud erinevaid vihmaga seonduvaid dekoratiivseid elemente.

Adobe Photoshop PDF

Erikollektsiooni kollazid: Martin Veisman

Selle üdini optimistliku kollektsiooni esindusnägudeks on valitud andekad ning eelkõige elu täiel rinnal nautivad isiksused. Biokeemiku haridusega Ilona Faustova on nüüdseks juba peaaegu 20 aastat modellindusega tegelenud, kuid igapäevaselt töötab ta hoopis Tartu Ülikoolis loodusteaduste ja tehnoloogia bakalaureuseõppekava programmijuhina.

montonmees

Fotol Victors Massacre

Erikollektsiooni Talented saadikuks Riias on endanimelises stuudios tegutsev tunnustatud tätoveerija Victors Massacre, kes on samuti varasemalt üles astunud modellina ning osalenud erinevates loomingulistes koostööprojektides. Euroopa tõusvaks kinotäheks tituleeritud leedulanna Aiste Dirziute on kodumaal pälvinud parima näitlejatari auhinna ning paistab silma feministlike seisukohtade propageerimisega.

montonleedu

Fotol Aiste Dirziute

Selle asemel, et märja ilma üle kurvastada ning toas igavleda, võiks seega vihmas leida alati midagi positiivset ja sellest lihtsalt rõõmu tunda. Tuleb end vaid sobivalt riietada!

Montoni värske erikollektsioon Talented on müügil alates 23. augustist Montoni esinduskauplustes üle Eesti ja veebipoes andmorefashion.com.

Lisa kommentaar