Moevaatemäng “A SHIRT TO STEAL”

17. oktoobril tuleb Vabalava Blackbox saalis tervikuna kodumaise publiku ette Milano moenädalal edukalt esitletud Amanjeda by Katrin Kuldma sügis-talvine kollektsioon ja moevaatemäng “A SHIRT TO STEAL”.

Amanjeda 2014

Foto: Elina ja Silvia Kurr

Kollektsiooni iseloomustavad maailma kangaparemik, arhitektuurne disain ja ekspressiivsed Muhu tikandid. Valge betooni pehmele koloriidile lisanduvad jõulise musta ja valge kombinatsioon ning grafiithall ja tiigipuu soojad toonid. Monokroomne summutatud koloriit vastandub rikkalikule värvidemängule ning metalselt küütlevad õhtukleidid lisavad vürsti kargetesse talveöödesse.

Amanjeda naiste kollektsioonis on lisaks Muhu temaatikale inspiratsiooni ammutatud meeste säravvalgetest päevasärkidest. Publiku ette jõuab seeria Amanjeda parimat rätsepatööd koos maailma tippklassi kangastest päevasärkidega. „A shirt to steal“ moe- ja muusikaetendus toob vaatajateni Amanjeda luksusliku sügis-talvise autorikollektsiooni, mis sisaldab nii minitiraažidena valminud mudeleid kui ka ainueksemplaridena unikaalse käsitööna valminud pidulikke komplekte.

Amanjeda meestekollektsioonidest inspireeritud klassika – valge päevasärgi lugu – rullub lahti ka moefilmis “A Shirt to Steal”.

Kollektsiooni esitlusel annab tundlikult džässilik-rokiliku kontserdi Eda-Ines Etti.

Kollektsiooni esitlust toetavad Porche, Mandatum Life, Colonna Kinnisvara ja Prike.
Soengud seab lavavalmis: Tamara Gorjagina ja La Biosthetique
Modellide naha eest hoolitseb: Ella Bache
Make up art: MaxFactor ja Katrin Sangla

„A shirt to steal“ esitlus toimub kutsutud külalistele.

Lisa kommentaar