Moestilistika aksessuaarikursus

Armastad stiili? Aga omapära? Erilisi aksessuaare? Ja õppimist? Kui jaa, siis loe edasi. Kui aga tead kedagi seesugust, siis rõõmusta teda selle infoga. Kui sul on aga hetkel lihtsalt igav, siis vaata galeriist, kui ägedaid asju eelnevatel Avatud Akadeemia kursustel loodud ja valmistatud on.

Eesti disaineri Piret Loogi juhendatava aksessuaarikursuse eesmärgiks on anda põhiteadmised ja esmased praktilised oskused kottide ja jalatsite tegemisest ning disainimisest. Kursus on sobiv inimestele, kes on huvitatud aksessuaaridest, disainist ja nahatöövõtetest, ning sellesse on mahutatud kogu aksessuaaride loomise protsess ‒ alates algidee leidmisest kuni lõpptulemuseni.

Kursusel kavandatakse kott või jalatsid (võimalus valida), antakse ülevaade lõigete konstrueerimisest, materjalidest ja tehnoloogilistest võimalustest ning valmistatakse kavandatud kott või jalatsid.

Eelnevalt on võimalik läbida aksessuaaride ajaloo kursus, mis sisaldab ülevaadet kottide ja kingade ajaloost, stiilidest ja konstruktsioonidest.

Juhendajad: Piret Loog ja Mari Maripuu
Aeg: 01. veebruar kuni 16. märts, iga nädal esmaspäeviti ja kolmapäeviti
Kell: 17.30-20.40
Koht: Estonia pst. 7, Pärnu mnt. 154
Hind: 360.- (hind ei sisalda materjale!)
Täpsem info ja registreerumine: 626 7327 või pirje.kovatomas@artun.ee

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar