Moesaadikute vaatemäng

Reedel, 23. oktoobril näitavad Eesti tippmoeloojad Aldo Järvsoo, Ketlin Bachmann ja Riina Põldroos Tallinn Fashion Week’il Telliskivi Loomelinnaku rohelises saalis oma uusi autorikollektsioone.

Aldo Järvsoo kollektsioon „Eclissi Lunare” on inspireeritud Jaapani kargest talveööst. Kollektsiooni pidulikud jäigast pitsist suurvormid on kokku miksitud pehme kašmiiri ja naturaalnahaga; kõrgtehnoloogilises laserlõikuses tekstiilid imiteerivad linnusulgi.

aldo3 (Small) (00000002)

Foto: Tanel Veenre

Riina Põldroos on inspiratsiooni saanud filigraansest härmatisest, pimedatest talveöödest, tähistaevast, lumest ja jäätükkidest rabajärvedel. Tema kollektsioonis „Frost” on kleitideks muudetud sügav ja varjusid täis pimedus, hingedeaja müstika ning hämaruse nähtamatum pool. Värvidest on esindatud must ja valge ning sära annavad kuld ja hõbe. Voogavad siid, pits ja laserlõikusega kolmemõõtmelised kangad. Rõivaid täiendavad Embassy of Fashioni moemaja õmblustoas valminud vööd ja käekotid.

RiinaFrost15_3 (Small) (00000002)

 

Ketlin Bachmanni värske kollektsioon on üheaegselt karge ja romantiline, rokkivalt robustne ja ebamaiselt õrn. Selles vastanduvad talle omaselt õhuline tüll, läbikumav tekstuur, ülinaiselikud lendlevad vormid musta läikiva lateksi, kunstnaha ja raske sametiga. Disainerile iseloomulikku üsna monokroomsesse paletti on lisatud ka läikivaid litreid ja erksaid värvidetaile.

Ketlin3-01 (00000002)

 

Uksed avatakse kell 21.00 ja show algab kell 21.30.
Pileti saate osta Piletilevist

Lisa kommentaar