Moesaadikute lillemeri

Moesaadikud Aldo Järvsoo, Ketlin Bachmann ja Riina Põldroos on sukeldunud seekord lillemerre, tuues teieni botaanilisest küllusest pakatavad kollektsioonid.

Riina Põldroosi kevadkollektsioon on seekord inspireeritud muinasjutuaedade miljonist lillest, päikesest ja puhtast õitsemiserõõmust. Kasutatud on palju lilledest kirjuks tikitud pitsi ja ruumiliste roosidega kangaid. Loomulikult on kasutatud ka Riinale ainuomaseid samet-tikandeid, mis seekord kujutavad ükssarvi ja tiivulisi hobuseid. Lavale tuleb esmakordselt ka roosiaiast inspireeritud pruutkleidikollektsioon.

RIINA.Multiflore, foto Toomas Volkmann (1)

Riina Põldroosi looming. Foto: Toomas Volkmann

Aldo Järvsoo kevadkollektsioon on saanud inspiratsiooni kevadistest kargetest päikesetõusudest. Säravates pastelltoonides õhulised plisseerkleidid on kui öökülma poolt jäässe uinuma jäänud kevadlilled. Kleitide lihtsalõikelised vormid ja plisseeritud geomeetrilised mustrid annavad magusatele pastellidele karge kevadhommiku värvingu.

ALDO.Multiflore, foto Toomas Volkmann (1)

Aldo Järvsoo looming. Foto: Toomas Volkmann

Ketlin Bachmanni kollektsioon on kirev ja boheemlaslik. See on peadpööritav segu suurtest mustritest, tugevatest värvidest ja erinevatest faktuuridest. Barokselt külluslikud lillemustrid, metalselt kirgas värvigamma ja eklektiline vormimäng moodustavad terviku, mis on kirju ja lopsakas nagu paradiisiaed.

KETLIN.Multiflore, foto Toomas Volkmann (1)

Ketlini Bachmanni looming. Foto: Toomas Volkmann

Embassy of Fashioni moeetendus leiab Tallinn Fashion Weeki raames aset 17. märtsil kell 21.00 Hilton Tallinn Park hotellis.

Lisa kommentaar