Moesaadikute kelmid ja pühakud

Embassy of Fashion moemaja disainitrio, Aldo Järvsoo, Ketlin Bachmann ja Riina Põldroos, näitab 25. märtsil Kultuurikatla Blackbox saalis Tallinn Fashion Weeki finaaletendusena oma värskeid kevadisi kollektsioone. Show algab kell 21.00. Moe-etendus „Saints and Sinners” toob suurel reedel vaatajateni dogmasid ja anarhiat, pühalikku ja seksikat, ülestõusu ja allakäiku. Laval ja saalis leidub kelme ja pühakuid ‒ vali oma pool!

Ketlin Bachmanni kollektsioon on värviline, mustriline, eklektiline ja aplikeeritud. Sisult natuke sürreaalne ja vormilt pisut naivistlik, kus materjalideks nagu ikka kombineeritud äärmused ‒ õhulisest siidist, võrgust ja plisseerist robustse kunstnaha, lateksi ja raske sametini.

 
Ketlin

Foto: Tanel Veenre

Aldo Järvsoo kevadkollektsioon on sügavates sinakaslillades toonides, uimastav ja pühalik, volangidena palistatud ja sirelite õiekuhilatega kaetud ‒ 70-ndate diskodiivad pop-rokkimas kevadiselt värskete värvide vikerkaarel.

Aldo2

 

Riina Põldroosi kollektsioon on sel kevadel tõsisemates ja tumedamates värvides: kumavad kalliskivitoonid, plahvatav punane ja peenelt miksitud palett. Lõiked ja tikandid on kas rangelt sümmeetrilised või algosadeni dekonstrueeritud, vabad igasugustest arvutustehetest ja kammitsevast geomeetriast. Riina Põldroosi aksessuaarikollektsiooni on lisandunud nahast vööd, müstiliste tähtkujude ja värvilise geomeetriaga käekotid.

Riina2016

 

Tanel Veenre esitleb show’l oma uut TVJ ehteseeriat „Pantone Flies”.

TVJ_Pantone Flies 2016 (1)

 

Kollektsioonidega on võimalik tutvud juba alates esmaspäevast, 28. märtsist, Embassy of Fashion stuudiopoes Tatari 6, teine korrus. Avatud kl 10‒18.

Piletid Piletilevist

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar