Moes on kontrastsed värvikombinatsioonid ning romantika

Juba sel nädalavahetusel saab Tartu Kaubamaja keskuse laval uudistada algava hooaja olulisemaid moetrende, mida enda garderoobi uuendades võiks silmas pidada. Stilistid Ženja Fokin ja Johanna Eenma räägivad, milliseid suunad maailma moemetropolidest meieni jõudmas on.

Stilist_Ženja_Fokin_foto_Marilin_Leenurm

Foto: Marilin Leenurm

Ženja suunab inimese värvide  juurde. “Oluliseks  trendisuunaks on 80ndate stiilis  kontrastsed värvikombinatsioonid,” kinnitab stilist. ”Tihti tahetakse kirgastes toonides  rõivastusele lisada musta värvi kingad, kuid kollase kleidi juurde võiks hoopis sobitada  näiteks punased kingad või rohelise triiksärgi juurde sinise lipsu!

”Algava hooaja oluliseimate värvidena toob Ženja välja kogu sinise värvigamma (eriti   Läänemere, elektrisinise ning pardiisisinise), rohelise (“greenery” rohelise, mündirohelise   ning oliivirohelise) ning 50 roosat varjundit – alustades puuder- ja vanakooliroosast kuni vibreeriva fuksia- ja barbiroosani välja.

Nii Ženja kui ka Johanna kinnitavad, et moes on ka 70ndad ning kevadele sobivalt  ka  flower-power. “80ndate tulekuga pole veel 70ndad veel valmis lahkuma – alt laienevad püksid, mainitud lilleprint kõikvõimalikul kujul, teksa söögi alla ja peale ning minu isiklik lemmik – rock’n’rolli ükskõiksusega kantav hommikumantel,” kinnitab moeteadlik Johanna Eenma.

Stilist_Johanna_Eenma_foto_Susanna_Eenma

Foto: Susanna Eenma

“Mul on hea meel, et kevadega naaseb romantika – lendlev tüll, viktoriaanlikud volangid,  lillemuster uues kuues ja rõhutatud pihaosa korseti näol,” õhkab stilist. “Need on põnevad elemendid, millega mängida ja ootamatult komplekti täiendada. Kindlasti pole veel kuskile kadunud minimalism, kuid see on edasi arenenud vormiks, lõiked on mahulisemad.”

Ženja Fokin ja Johanna Eenma stilistikat näete 

Reedel
17.00 Kaubamaja kevadmoeetendus – stilist Johanna Eenma

Laupäeval
12.00 Tartu Kaubamaja moeetendus – stilist Ženja Fokin
13.00 Kaubamaja kevadmoeetendus – stilist Johanna Eenma
15.00 Tartu Kaubamaja moeetendus – stilist Ženja Fokin

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar