“Moeloojad on majas”

Viru Keskuse esimesel korrusel on avatud kodumaiste moeloojate pop-up pood “Moeloojad on majas”. Kuni 14. maini avatud hüpikpoes on üles seatud selliste andekate moedisainerite ja -brändide looming nagu Iris Janvier, Diana Arno, Kadri Kruus ja Kirill Safonov.

moeloojad

Foto: Viru Keskus

Viru Keskuse aatriumis avatud Eesti moeloojate pop-up pood pakatab sel korral ühteaegu nii naiselikkusest, elegantsusest, lopsakatest vormidest ja romantilisest pitsist kui ka väljapeetud minimalismist. Moebränd Iris Janvier ning moedisainerid Diana Arno ja Kirill Safonov on saabuva suve ja pidulike sündmuste eel pannud oma valikus põhirõhu kleitidele ning seda nii pidulikele kui ka igapäevaseks kandmiseks mõeldud kleitidele. Lisaks leiab hüpikpoest garderoobi täiendamiseks ka seelikuid, jakke ja pluuse. Rõivavalikut täiendavad omakorda Kadri Kruusi nahkaksessuaarid käekottidest nahkeheteni, millest peegeldub brändile omane kvaliteet ja minimalism.

Kahe nädala jooksul üles seatud pop-up pood “Moeloojad on majas” on eriline ka seetõttu, et annab Viru Keskuse külastajatele võimaluse kohtuda märgitud moeloojatega silmast silma – uurida neilt nende moeloomingu tagamaid ning küsida ka kevad-suvist moenõu.

Pop-up pood “Moeloojad on majas” on avatud Viru Keskuse aatriumis 14. maini.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar