Mõeldes tegusale naisele

Suvi on käes ja iga naise unistus on lõpuks selga panna lilleline suure dekolteega kleit. Kontorisse ei pruugi see aga olla parim valik. Hästi istuv pisut rangema joonega mugav kleit mängib edukate otsuste tegemisel palju suuremat rolli, kui me esmapilgul arvatagi oskame.

Meil on hea meel teile esitleda Iris Janvieri uut, ärinaistele mõeldud kollektsiooni, kuhu kuulub 25 erineva disainiga mudelit, mille hulgast iga naine leiab endale sobiva. Kleite iseloomustab elegantsus, minimalism, praktilisus ja mugavus. Kõigis neis on põimunud modernsus, funktsionaalsus ja suure hoolega läbi mõeldud detailid ning kollektsiooni keskne idee on soov olla ärimaailmas unikaalne, seda nii mõtteviisi kui ka välimuse poolest.

Kollektsioon on loodud iseteadlikule naisele, kes soovib iga päev olla elegantne. Tööaeg moodustab suure osa tema aktiivsest päevast ja ta soovib nautida igat hetke oma töises keskkonnas, olgu see siis kontoris, kohtumisel või ärilõunal.

Kogu kollektsioon on praktiline, mugav ja valmistatud kvaliteetsetest kangastest, mis ei vaja igapäevast hooldust. Lõiked on mugavad, hästi istuvad ja naiselikud. Värvigamma varieerub, moodustades omavahel sobiva täiusliku kombinatsiooni. Eri detaile saab kergesti omavahel kombineerida, mis on suurepärane võimalus luua erinevaid komplekte igaks tööpäevaks. Iga eset on limiteeritud kogus ja hinnatasemelt on see sobiv kõigile, kes soovivad kvaliteetset Eesti disaini mõistliku hinnaga.

Uue kollektsiooni esitlejaks valis moemaja eduka kirjastaja Tiina Ristimetsa, kes on eneseteadlik ja stiilne naine, hinnates kõike seda ka oma igapäevases riietuses.

Lisa kommentaar