Moekuulutajal saab nautida erilisi etteasteid

Juba täna toimub Tartu Kaubamaja keskuses Lõuna-Eesti suurim moeüritus Moekuulutaja, kus saab uudistada värskeimaid moetrende, näha esmakordselt Eestis esitletavaid sadadest bambuslehvikutest valmistatud moeskupltuure ja kuulata kodumaiste superstaaride etteasteid. 

Moekuulutaja_Sugis_Teaser

Keskpäeval algaval üritusel on mitmekesine ja tihe programm ning meelelahutust jätkub kogu perele.

Värskeimaid moetrende tutvustavad kell 12, 13 ja 15 toimuvatel etendustel stilistid Britta Laumets, Külli Piibar ja Karis Kuusk. Aasiahõngulisel erietendusel “Skins and Shells and Shapes” esitlevad Katja Adrikova ja Mariliis Niine EKA moetudengite poolt Hongkongis valmistatud bambuslehvikutest moeskulptuure ning Adrikorn Artefacts poolt loodud kimonotest inspireeritud mahulisi vorme kollektsioonist “Hello ODD”.

Adrikorn_Artefacts

Fotol Adrikorn Artefacts

Moeetenduste vahepeal saab nautida superstaarisaatest tuntud Uudo Sepa ja Sissi Nylia minikontserte, kellest esimene astub lavale koos Laulukarusselli võitja Krislin Sallo ja “Väikeste hiiglaste” saatest tuntud Gloria Raudjärvega.

1. korruse aatriumisse on üles seatud Sally Hanseni tasuta küünebaar. Kaubamaja Naistemaailmas on ainult Moekuulutaja nädalavahetusel saadaval erivalik Kriss Sooniku pesukollektsioonidest. Üllatusi jagub ka II korruse Naiste Kingamaailma, kuhu on üles seatud Dr Martensi saabaste POP-UP ja laupäeval kella 13-16 on seal ka tattoo-kunstnik Sten Savi, kelle käe all saab Kaubamajast ostetud Dr Martensi saapad veelgi ilusamaks ja ainulaadsemaks muuta.

Kell 13.00 ning 13.30 leiavad 2. korrusel aset Jomon-Shindo näidistreeningud, mille viib läbi Riina Kasterpalu. Näidistreeningutele on oodatud kõik huvilised. Kella 11-17 on 2. korrusel avatud Aasia nahahooldustooteid tutvustav pop-up ala, kust võib leida selliseid nimesid nagu BlingPop, It’s Skin, TonyMoly, Sensai, Jowae, The Skin House, Mitomo jt.

Toimuvad ka Tokumaru restorani töötoad, kus saab tutvuda Jaapani teemaailma ning origamide valmistamisega.

Moekuulutaja ajakava:
LAUPÄEV, 13. OKTOOBER
12.00 Tartu Kaubamaja moeetendus – stilist Britta Laumets
12.30 Esinevad Sissi ja bänd
13.00 Kaubamaja moeetendus – stilist Külli Piibar
13.30 Esinevad Uudo Sepp, Krislin Sallo ja Gloria Raudjärv
14.00 Erietendus: aasiahõnguline erietendus „Skins and Shells and Shapes“ – stilistid Katja Adrikova ja Mariliis Niine
14.30 Esinevad Uudo Sepp ja Sissi
15.00 Kaubamaja lastemoeetendus – stilist Karis Kuusk
15.30 Esinevad Laulupesa laululapsed

Moekuulutaja üritus on kõikidele tasuta.

Lisa kommentaar